Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Reyhan Koltarla

Reyhan Koltarla

Yazar

Dünyaya engin ve kişisel bir bağı olan, “en son, en yeni, en harika” olanı öğrenmeye hevesli, eğlenceli ve aklı başında, 1981 doğumlu bir sınıf öğretmeniyim. Mesleğimi İstek Okulları Belde Kampüsünde mutlulukla sürdürmekteyim.
 
E-Posta: [email protected]

Tuğçe Üçyıldız

Tuğçe Üçyıldız

Yazar

Kocaeli Üniversitesi, Felsefe bölümü mezunu. Kitap okumayı ve film seyretmeyi çok seviyor. Evli, mutlu ve yeni anne. 🙂

E-Posta: [email protected]

Tuğba Sevüktekin

Tuğba Sevüktekin

Yazar

Mimar Sinan Üniversitesi’nde İstatistik alanında Lisansımı tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasaları ve Borsa ayrıca, Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi Politik Yüksek Lisans Programlarını tamamladım.

Şuan bir aracı kurumda Portföy Yöneticisi olarak görev yapmaktayım. Daha önce farklı dergi ve gazetelerde yazılar yazdım aynı zamanda ekonomi kanallarında ekonomik analizler yaptım. Şimdi de VUUB’da sizlerleyim.

E-Posta: [email protected]

Nihal Can

Nihal Can

Yazar

Beykent üniversitesi finans bölümünde hala yükseklisans yapan, ruhunu hayvanlara, bedenini bankacılığa adamış hafif batı kadını.
 
E-Posta: [email protected]

Bilge Dilara Dokuzcan

Bilge Dilara Dokuzcan

Yazar

Yemek yiyorum, öyleyse varım felsefesini hayatının merkezine oturtmuş ve patatesin dünyadaki en güzel şey olduğuna inanan, Gazi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nden mezun olmuş fakat daha öğrenecek şeyler bitmedi yaa diyerek bir de Okan Üniversitesi’nde aynı alanda Yüksek Lisans yapan normal bir insanım aslında.


E-Posta:
[email protected]

Berceste Arıkan

Berceste Arıkan

Yazar

Biraz nevreste, biraz sünceste, biraz kereste ama aslen Berceste. Uçuk kaçık deseler de yeni evli, oturaklı, kibar ve efendi. 1989 İstanbul doğumlu, “Plaza Çalışanı” her gün egzoz dumanı soluyan, evine gidip kocasına yemek hazırlayan bir hanımefendi. Yine hep beraberiz, yepyeni yazılarla çok dinamik bir dönem bizi bekliyor.


E-Posta:
[email protected]

Ayça Diril

Ayça Diril

Yazar

Sosyal medya’yı oldukça sık kullanan, gizli gerçeklerin peşinden giden, yaşayan tüm canlılara derin bir sevgi ve saygı besleyen, Amerika’da ikamet eden.. işte benim Zeki Müren. 🙂

E-Posta: [email protected]

Ayşe Tekin

Ayşe Tekin

Site Yöneticisi / Editör

Hayata başlarken hayallerinin peşinden koşup İstanbul’a gelen Antalyalı; öğrenmeye, konuşmaya ve bilgi paylaşımına önem veren, İletişim Yüksek Lisansı yapmış ve sonrasında “insanlarla anlaşmanın yolu, onların kültürünü anlamaktır” diyerek Antropoloji Doktorası yapan, aynı zamanda da eğitim serüvenin de çırpınırken an’ı ve hayatı kaçırmamaya çalışan insan.

E-Posta: [email protected]

Barış Kurt

Barış Kurt

Site Yöneticisi / Editör

1983 Uşak doğumlu. İlk ve orta öğretimini Uşak’ta tamamlamıştır. (Aybey İlköğretim Okulu-Orhan Dengiz Anadolu Lisesi) Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Ayrıca iki köpeği ve iki kedisi vardır.

E-Posta: [email protected]

Çağrı Ultay

Çağrı Ultay

Site Yöneticisi / Editör

Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

E-Posta: [email protected]

Murat Tekmen

Murat Tekmen

Site Kurucusu / Editör

1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen’in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

E-Posta: [email protected]

VUUB.net ile bilim, teknoloji, sosyal medya, kültür-sanat, eğlence, iş dünyası ve yaşam konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz.

Yurt dışında benzer tarzda yıllardır hizmet veren bir çok siteden faydalanırken biz neden bu tip bir oluşum içine girmiyor ve kendi dilimizde içerik üretmiyoruz diye düşünürken kendimizi bu oluşumun içinde bulduk, umuyoruz ki sizlerin beğenisini ve desteğini arkamıza alarak uzun soluklu ve faydalı bir girişime dönüşebiliriz.

Her birimiz içerik ürettiğimiz konu başlıklarının çeşitli branşlarında profesyonel olarak çalışan bireyleriz ve gelişen teknolojiyi hem kendimizi yenilemek adına hem de sizlere faydalı olmak adına VUUB.net ile internet ortamına taşıdık.

Hoşgeldiniz,