Takım Arkadaşları Arıyoruz

2013 yılının Mart ayında yayın hayatına başlayan ve o günden bu yana içeriği ve ziyaretçileri ile birlikte sürekli büyüme gösteren VUUB.net için yeni takım arkadaşları arıyoruz.

Aradığımız Pozisyonlar:

  • İçerik Editörü
  • Sosyal Medya Yöneticisi

Görev Tanımları:

  • İçerik Editörü: Uzman olduğu konular da düzenli olarak (hafta da en az 1 makale) makaleler hazırlayıp bizlerle ve okuyucularımız ile paylaşması. Bunu yaparken hazırladığı makalenin tamamen özgün olması, yabancı sitelerden alıntı ise kaynak göstermesi ve yazılı anlatım kabiliyetinin üst düzey olması.
  • Sosyal Medya Yöneticisi: VUUB.net’in bir çok farklı sosyal medya sitesi üzerinde aktif olarak büyük kitlelere ulaşan hesaplarını, başta Facebook olmak üzere yapacağı paylaşımlar ile hareketlendirecek, yabancı kaynakları bol bol takip eden, sevimliliği ile ön plana çıkan..

Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Başvuru da bulunmak isteyen “İçerik Editörü” adayları bir test makalesi ile birlikte [email protected] adresine e-posta gönderek; “Sosyal Medya Yöneticisi” adayları ise yönettikleri sosyal medya hesaplarından örnekler vererek veya bizi etkileyecek şekilde hayal güçlerini kullanarak yine aynı e-posta adresine başvuruda bulunabilirler.

Hatırlatma:

VUUB.net gönüllülerden oluşan bir internet topluluğudur ve tek geliri, site üzerinde yayınladığı reklamlardır. Şu anda bu reklamlar sitenin ayakta kalabilmesi için gereken teknik birimlere aktarılmakta fakat sizlerin de desteği ile daha çok kişiye ulaşarak reklam kazancımızı arttırıp, editörler arasında reklam gelir paylaşım modelini uygulamayı amaçlamaktadır.

Vakit ayıran tüm adaylara ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz!