in , ,

Apple CEO’su Tim Cook Twitter’da!

Apple CEO'su Tim Cook Twitter'da!

Apple’ın CEO’su Tim Cook Twitter’a katıldı. Hesabı Cook’u “Apple Ceo’su, Auburn ve Duke Hayranı” olarak tanımlıyor. Hesabının ilk takipçileri içinde Apple’ın destek yöneticisi @axelj, pazarlama şefi @pschiller ve Twitter çalışanı @miguelrios var.

Twitter ortamına katılma zamanı, iPhone’un piyasaya sürülmesi ile ilgili Apple ile ilgili tweetlerinin atıldığı zamana denk geliyor. Zamanlama muhtemelen tesadüf değildi, iPhone 5S’in ve iPhone 5C’nin mağazalarda yerlerini alma zamanlarını düşünecek olursak.

Cook’un Twitter hesabı hala doğrulanmış hesapları tanımlamak için tasarlamış mavi tik işaretinden yoksun, fakat Apple, CNBC’ye @tim_cook’un aslında Apple’ın korkusuz lideri olduğunu söyledi.

Güncelleme: Tim Cook’un hesabı doğrulandı. Apple CEO’su Tim Cook’un şuanda 34,000’i aşan takipçisi var ve bu sayı her gün süratle çoğalmakta.


Hazırlayan Çağrı Ultay

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri mezunu. Sosyal Medya, Kültürel Antropoloji, Müzik, Sosyoloji, Kültürel Çalışmalar, Kurumsal İletişim, İnsan Hakları, Hayvan Hakları başlıca ilgi alanları. Ayrıca söz yazmak, beste yapmak ve şarkı söylemek en büyük tutkularından.

Soundcloud üzerinden Çağrı ve Uraz'ın yapmış olduğu parçalara ulaşabilirsiniz.

Soundcloud

YORUMUNUZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Önce ve Sonra: En iyi iOS 7 Uygulamaları Yeniden Tasarlanıyor

Önce ve Sonra: En iyi iOS 7 Uygulamaları Yeniden Tasarlanıyor

GTA V Prodüksiyonu En Pahalı Olan Video Oyunu