Kültür-SanatSinema

John Wick 4 Geliyor! John Wick 4’ün Vizyon Tarihi ve Detayları

0
John Wick 4 Geliyor

John Wick’in 3.bölümü olan Parabellum henüz daha yeni vizyonlara girmişken John Wick 4’ün vizyona giriş tarihi belli oldu. John Wick 3’ün ilk haftasında 93.3 milyon dolar gişe hasılatı elde etmesi ile Lionsgate, serinin dördüncü filmi için kolları sıvadı. 21 Mayıs 2021’de vizyona girecek olan John Wick 4 ile ilgili bilgilere göz atalım.

John Wick

John Wick

John Wick serisinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski ile seriye hayat veren Keanu Reeves’in çok iyi anlaştıkları ve gişe de bu başarı devam ettiği müddetçe yeni filmler ile yola devam edileceği bilinmekte. Henüz John Wick 3’ü izlememiş olan okuyucularımıza spoiler vermemek için John Wick 4’ün konusu ile ilgili bilgi vermek istemiyoruz.

John Wick serisinin elde ettiği başarıları ve fragmanlarını bir kez daha hatırlayalım;

John Wick (2014)

IMDB’de 439.715 kullanıcı tarafından 7.3 puan alan serinin (efsane’nin) ilk filmi, geçmişinde suikastçi olan John Wick’in sevgilisinden hatıra olan küçük köpeğinin öldürülmesi ve arabasının çalınması ile başlıyor ve büyük bir intikam yolculuğu bizleri bekliyor.

Fragman:

John Wick 2 (2017)

IMDB’de 280,732 kullanıcı tarafından 7.5 puan alan serinin (efsane’nin) ikinci filmi, suikastçilik kariyerine mecburi dönüş yapan John Wick’in başına koyulan büyük ödül sonrası yaşanan serüveni anlatmakta.

Fragman:

John Wick 3 (2019)

IMDB’de 47,728 kullanıcı tarafından 8.1 puan alan serinin (efsane’nin) üçüncü filmi şu anda vizyon da sinemalar da gösterilmekte. İnanılmaz bir aksiyon ve nefes kesen sahneler ile başlayan filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Fragman:

John Wick’in Dizisi Geliyor!

John Wick 4’ün gösteriminden önce John Wick’in dizisinin geleceği haberleri basına yansımış durumda. The Continental adı ile çekimleri başlanacak dizinin henüz oyuncu kadrosu hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

WWDC 2019’da Bizi Neler Bekliyor?

Önceki haber

beIN SPORTS Maç Grafik Ekranları

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Kültür-Sanat