InstagramSosyal Medya

Instagram’ın En Çok Kazanan İsimleri

0
Instagram'ın En Çok Kazanan İsimleri

Sosyal ağların gücünün her geçen gün artması, kullanıcılar için bir gelir kapısı olmaya devam ediyor. Özellikle takipçi sayısı çok fazla olan kişilerin buradan yapacakları paylaşımlar ile tek seferde milyon dolarlar kazanması mümkün. Bu yüzden de sizlere Instagram’ın en çok kazanan isimleri hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını açıklamak istiyoruz.

Milyarlarca kullanıcısı bulunan sosyal ağlar arasında yer alan Instagram her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu kullanıcı sayısını gören şirketlerde reklam yapmak için bundan güzel bir platform bulamayacaktır. Bu yüzden de kullanıcı sayısı bakımından çok fazla kişiye hitap eden Instagram kullanıcıları ile iletişime geçerek buradan ne kadar kazandıkları konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Kylie Jenner – 122 Milyon Takipçi

Kylie Jenner

122 Milyondan fazla takipçisi bulunan ABD’li ünlü isim Kylie Jenner bu alanda en çok kazanan isimler listesinde ilk sırada yer alıyor. Instagram üzerinden yapacağı bir paylaşım için şirketlerden sadece 1 milyon dolar civarında ücret talep eden ismin kazanacağı bu parayı çoğumuz hayal bile edemeyiz. Bu yüzden de takipçi sayısının çok fazla olması ve Instagram’ı bu kadar fazla kullanması yüzünden firmaların bu acımadan verdiklerini şahit oluyoruz. 120 milyondan fazla kişiye ulaşan bu reklam sayesinde firma istediği satış başarısını zaten yakalamaktadır.

Liste üzerinde diğer isimler de kazandığı paralar ile dudak uçuklatmaktadır. Beyonce yapmış olduğu paylaşımlar ile 700 bin dolar civarında, Dwayne Johnson 650 bin dolar, Justin Bieber 600 bin dolar, Neymar 600 bin dolar ve Lionel Messi ortalama olarak 500 bin dolar civarında ücretler alarak çok ciddi rakamlar ile bu platformda yer almaktadır.

Selena Gomez – 145 Milyon Takipçi

Selena Gomez

ABD’li ünlü şarkıcı Selena Gomez’de bu listenin ilk sıralarında yer alan isimlerin başında geliyor. 145 Milyondan fazla takipçisi bulunan isim paylaşım yaptığı zaman firmalardan ortalama olarak 800 bin dolar civarında ücret almaktadır. oldukça büyük olan bu rakamlar bize göre çok yüksek olsa da bu isimler için sadece tatmin edici bir rakam olarak dikkat çekmektedir.

Cristiano Ronaldo – 150 Milyon Takipçi

Cristiano RonaldoFutbol dünyasının en başarılı sporcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo’da Instagram fenomenleri arasında ilk sırada yer alıyor. 150 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile bu alanda dikkatleri üzerine çeken isim, özellikle spor firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalardan ciddi rakamlar elde etmektedir. Bu yüzden de paylaşımlarına baktığımız zaman genellikle spor malzemeleri olan Ronaldo, ortalama olarak paylaşım başına 750 bin dolar civarında bir rakam almaktadır.

Kim Kardashian – 120 Milyon Takipçi

Kim Kardashian

ABD’li ünlü oyuncu Kim Kardashian’da Instagram fenomenleri arasında yer almaktadır. özellikle yapmış olduğu paylaşımlarda çok cesur pozlar veren Kardashian’nın da Instagram’da yapmış olduğu paylaşımlardan ortalama olarak 700 bin dolar civarında bir rakam kazandığını belirtmek istiyoruz.

Ayça Diril
Sosyal medya’yı oldukça sık kullanan, gizli gerçeklerin peşinden giden, yaşayan tüm canlılara derin bir sevgi ve saygı besleyen, Istanbul’da ikamet eden.. işte benim Zeki Müren. :)

2000’lerin En Komik 3 Yerli Dizisi

Önceki haber

Tip 1 Diyabet Hastaları için Kapsül İnsülin Müjdesi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Instagram