DiğerSosyal Medya

Sosyal Medya Resim Boyutları (2015)

0
Sosyal Medya Resim Boyutları (2015)

Artık hayatımızın vazgeçilmez bir öğesi olan sosyal medya siteleri ile hem masaüstü bilgisayarlarımızla hem de mobil cihazlarımız ile günün büyük bir bölümünü geçiriyoruz. Bu doğrultuda kimi zaman, yaptığımız paylaşımlar için kullandığımız görsellerin tam olarak arzu ettiğimiz şekilde belirmediğini biliyoruz. Bu sorunun önüne geçmek için en sık kullanılan sosyal medya siteleri için 2015 yılında geçerli olan sosyal medya resim boyutları çalışmasını hazırladık. Aşağıdaki görsel içerisinde yer alan boyutları kullanarak ilgili sitelere en doğru görsel paylaşımları yapabilirsiniz.

Bu anlamda herkesin tasarımcı olmadığını düşünürsek kolay yoldan bu ebatları elde edebileceğiniz ve tercih ettiğiniz sosyal medya siteleri için kullanabileceğiniz online bir araç bulunmaktai buraya tıklayarak kolayca görsel çalışmalarınızı istenilen boyutlara getirebilirsiniz.

Sosyal Medya Resim Boyutları (2015)

Sosyal Medya Resim Boyutları (2015)

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Apple iOS 8.3 Yayınlandı! Siri Artık Türkçe Konuşuyor.

Önceki haber

Apple WWDC 2015 Etkinliği 8 Haziran’da Başlıyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer