Sosyal MedyaTwitter

Twitter’dan Ramazan Ayına Özel Semboller

0

Twitter bugün yaptığı açıklama ile Dünya Kupası için kullanılan “hashflags” özelliğinin geliştirilerek Ramazan ayı içinde kullanılacağını açıkladı.

28 Haziran Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayına özel olarak hazırlanan semboller ile tıpkı dünya kupasında olduğu gibi çeşitli kelimeleri yazdığınız zaman özel semboller tweet’lerinize eklenecek. Aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi Ramadan veya Eid kelimelerini kullanarak gönderdiğiniz her tweet, Ramazan ayına özel sembollerle süslenecek.

Twitter’dan Ramazan Ayına Özel Semboller

Twitter’dan Ramazan Ayına Özel Semboller


 
Twitter işleri daha kolay hale getirebilmek için @AlArabiya ile özel bir çalışma başlattı. Bu doğrultuda tweet gönderirken @AlArabiya mention’ı ile birlikte #iftar veya #Imsak yazarak ve bulunduğunuz şehri yine hashtag içine alarak (#istanbul gibi) iftar ve imsak vakitlerini anlık olarak öğrenebilirsiniz.
 

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Clash Of Clans ve Candy Crush Saga Hileleri

Önceki haber

YouTube için İçerik Üreten Kullanıcılara Sunulan Yenilikler

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Sosyal Medya