MobilOyunlar

Clash Of Clans ve Candy Crush Saga Hileleri

0
Clash Of Clans ve Candy Crush Saga Hileleri

Clash of Clans

Android başta olmak üzere birçok mobil işletim sisteminde yerini alan online oyun Clash of Clans, şimdiden milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Yapımcı firmanın en çok tanınan oyunu olan yapım, ücretsiz olarak Google Play Store’da dağıtılmaktadır. 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan oyunun strateji ağırlıklı olduğunu görüyoruz.

Clash of Clans oyunun özelliklerine bakacak olursak, bir askeri üssümüzü korumak ve rakiplerimize saldırarak onları yenmek üzerine kurulu bir sistem olduğunu görüyoruz. Köy, kasaba veya üs olarak nitelendireceğimiz bu alanlara kaynak binaları, asker üretme binaları, savunma makinaları kurabiliyoruz. Aynı şekilde rakiplerimiz de kendi bölgeleri için bu şekilde yerleşmeler yapabiliyor. Rastgele getirme motoru ile rakip oyuncularınızla savaşabilirsiniz. Onların haritalarına bakarak kendi stratejinizi ortaya koyup asker çıkartması yapabilirsiniz. Bununla beraber klan sistemi ile dost kullanıcılara asker bağışında bulunabilir, bağış talep edebilirsiniz.

Clash of Clans

Clash of Clans

Clash of Clans oyununda bulunan puan ve para sistemi ile zamanlama sisteminin önüne geçebilmek için Clash of Clans hilesi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten bu hileye ulaşıp telefonunuza kurabilirsiniz.

Kaynak; Clash Of Clans Hilesi

 

Candy Crush Saga

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Candy Crush Saga, yeni güncellemeleri ile bizleri mest etmeyi başarıyor. Çikolataları dizerek bölümleri geçmemiz gereken bu oyun ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz oyun ile zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Candy Crush Saga oynarken bazı yerlerde zorluk yaşayabilirsiniz. Bölümü geçmekte zorlandığınız zaman ise Candy Crush Saga hilesi kullanabilirsiniz.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz hile ile sınırsız cana sahip olabilirsiniz. Bununla beraber ekstra kilitler de açılmaktadır. Güçlendirme sağlayacak bu kilitleri açarak oyunda daha hızlı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilir, herhangi bir kısıtlama yaşamazsınız. Link aşağıda yer almaktadır, iyi oyunlar.

Kaynak; Candy Crush Saga Hilesi

Sosyal Medya
Sosyal Medya ve Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, YouTube, LinkedIn gibi sitelerden güncel sosyal medya haberleri.

YouTube Yenilenen Mesaj Sistemini Tanıttı

Önceki haber

Twitter’dan Ramazan Ayına Özel Semboller

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Mobil