Sosyal MedyaYouTube

YouTube Yenilenen Mesaj Sistemini Tanıttı

2
YouTube Yenilenen Mesaj Sistemini Tanıttı

Günde ortalama 4 milyar video’nun izlendiği dünya’nın en popüler video paylaşım sitesi olan YouTube tarafından yapılan açıklama ile platform üzerinde kanala sahip olan kullanıcılar için spam mesajlardan arındırılmış yeni mesajlaşma sistemi tanıtıldı.

Hali hazırda kullanılan “gelen kutusu (inbox)” özelliğinin geçtiğimiz günlerde aktifliğini yitirdiğini ve yeni ileti gönderilemediğini sizde fark etmişsinizdir. YouTube üzerinde kanal sahibi olan kullanıcıların geçmiş mesajlarını nasıl bilgisayarlarına indirebileceğini içeren bilgileri burada bulabilirsiniz.

YouTube’un Yeni Mesaj Sistemi;

Öncelikle yeni mesaj sisteminin bu hafta içerisinde tüm kullanıcılar için aktif olacağı belirtildi. (yeni mesaj sisteminin adresi: YouTube.com/messages)Yenilenen mesaj sistemi ile tıpkı akıllı telefonlarımızda kullandığımız şekilde uzun soluklu mesajlaşmaları rahatlıkla yapabileceğiz. Bunun yanı sıra YouTube üzerindeki hayranı olduğunuz kanalın yetkilisine rahatlıkla ulaşabilecek, güçlendirilmiş spam filtreleme sistemi ile istemediğiniz mesajlardan kurtulabileceksiniz.

YouTube Yenilenen Mesaj Sistemini Tanıttı

YouTube Yenilenen Mesaj Sistemini Tanıttı

Ayrıca kanalınıza abone olan kullanıcıların gönderdiği yorumları topluca onaylamak, yapılan yorumlar içerisinde anahtar kelimeye (keyword) ve etikete (hashtag) göre arama yapabilmek yenilenen mesajlaşma sistemi ile birlikte mümkün hale gelecek. Tüm bu yenilikler eğer sizin için geçerli hale geldiyse lütfen sistemin nasıl işlediği ile ilgili olarak yaşadığınız deneyimi “Send Feedback” butonuna tıklayarak YouTube yetkilileri ile paylaşmayı ihmal etmeyin.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Google Alan Adı Kaydı Hizmetini Duyurdu

Önceki haber

Clash Of Clans ve Candy Crush Saga Hileleri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Sosyal Medya