FacebookMobilSosyal Medya

iOS için Yenilenen Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması

1

Bugün içerisinde Facebook tarafından, iOS işletim sistemli mobil cihazlar için Sayfa Yönetim (Pages Manager) uygulamasının 4.0 versiyonu kullanıcılara sunuldu. Yenilenen uygulama vasıtası ile akıllı cihazlarınız ile Facebook sayfalarınızı daha kolay yönetebilecek ve göndermiş olduğunuz paylaşımları düzenleyebileceksiniz.

Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması’nın App Store üzerinde yenilenen 4.0 versiyonu ile ilgili olarak; Yenilenen zaman çizelgesi, kolay ulaşılabilir aktivite ve raporlar ve hangi yönetici’nin hangi paylaşımı yaptığını takip edebilmektesiniz.

iOS için Yenilenen Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması

iOS için Yenilenen Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması

Facebook’un iOS ve Android için kullanımda olan ana uygulaması bu yıl içerisinde yukarıda yazdığımız değişiklikleri sadece onaylanmış (verified) sayfalar için kullanıma sokmuştu. Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması ile tüm bu yenilikleri akıllı cihazlar ile kullanmak artık mümkün.

» iOS için Yenilenen Facebook Sayfa Yönetimi Uygulaması (App Store)

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Google Web Geliştiricileri için Starter Kit Yayınladı

Önceki haber

Google Alan Adı Kaydı Hizmetini Duyurdu

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Facebook