FacebookMobilSosyal Medya

iPad için Yenilenen Facebook Uygulaması

2
iPad için Yenilenen Facebook Uygulaması

Facebook bugün yaptığı güncelleme ile yenilenen iPad uygulamasını kullanıcılarına tanıttı. Yeni iPad uygulaması ile kullanıcılar daha fazla içeriği keşfedebilecek. Yapılan güncelleme şu anda sadece Amerika sınırlarında geçerli fakat yakın bir zaman içerisinde tüm Facebook kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Yenilenen iPad uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Trending Topics (Popüler Konular):  Bildiğiniz gibi Ocak ayı içerisinde bilgisayarlarımızda kullandığımız Facebook için bu güncelleme yapılmıştı. Yenilenen iPad uygulaması ile Facebook’da insanların en çok konuşup yorum yaptığı konulara hzılı erişim imkanımız bulunacak.
  •  

  • Trending Videos (Popüler Videolar): Facebook üzerinde en çok paylaşılan ve izlenilen videoların yer alacağı bölüm iPad için özel olarak hazırlandı.
  •  

  • My Games (Oyunlarım): Facebook üzerinde oynamış olduğunuz oyunlara hızlıca erişim sağlayabileceğiniz oyun alanı.
  •  

  • Popular Games (Popüler Oyunlar): Arkadaşlarınızın sıklıkla oynadığı oyunlar ve Facebook üzerinden en çok oynanan oyunların listelendiği alan.
  •  

iPad için Yenilenen Facebook Uygulaması

iPad için Yenilenen Facebook Uygulaması


 
Yukarıdaki temel yeniliklere ek olarak arkadaşlarınızın doğum günü bildirimlerini ve etkinlik bildirimlerini görüntüleyebileceğiniz yeni bir alan uygulamaya dahil edilmiş durumda. Facebook tarafından yapılan açıklama ile kullanıcıların tablet kullanma alışkanlıklarına göre şekillenen yenilenen iPad uygulaması ile çok daha ferah ve kolay kullanılabilir bir arayüz iPad kullanıcılarını beklemekte. Popüler sosyal medya sitesi Facebook’un ana gelir kaynağı olan reklam gösteriminin yenilenen iPad uygulamasında nasıl şekilleneceği ise şimdilik merak konusu.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Eşsiz Türk Meze Tarifleri (1.Bölüm)

Önceki haber

İşletmeler için Google+ Premium Tanıtıldı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Facebook