DiğerTeknoloji

Tasarımcılar için En iyi 10 Stock Fotoğraf Kaynağı

2

1999’dan bu yana profesyonel olarak tasarım yapan biri olarak tüm tasarımcıların kendilerine ait bir fotoğraf arşivi olması gerektiğini geçen yıllar içerisinde acı deneyimler ile anladım. Yeteneğiniz, program bilginiz ve yaratıcılığınız ne kadar üst düzey de olursa olsun hazırladığınız tasarımlar içerisinde kullandığınız fotoğrafların yüksek kalite de olmaması durumunda tüm emekleriniz boşa gidecektir. İşte bu nedenle kendim sık sık kullandığım, kişisel ve ticari kullanımı tamamen ücretsiz olan en kaliteli stock fotoğraf kaynaklarını sizlerle paylaşacağım. Size tavsiyem çeşitli alt başlıklar altında beğendiğiniz fotoğrafları arşivlemeniz ve günü geldiğinde zorlanmadan çıkartıp kullanmanız yönünde.

Lafı çok fazla uzatmadan kişisel ve ticari kullanım açısından tamamen ücretsiz olan “Tasarımcılar için En iyi 10 Stock Fotoğraf Kaynağı” listemi sizinle paylaşıyorum, sizin de eklemek istedikleriniz olursa lütfen yorum alanında belirtin, makalemizi güncelleyelim.

Tasarımcılar için En iyi 10 Stock Fotoğraf Sitesi

Unsplash

Unsplash – Stock Fotoğraf Sitesi

Creative Market

Creative Market

Superfamous

Superfamous

Death to the Stock Photo

Death to the Stock Photo

Free Refe Mobile Photos - Refe

Free Refe Mobile Photos – Refe

New Old Stock

New Old Stock

Free Photos From Liam McKay

Free Photos From Liam McKay

Gratisography

Gratisography

Picjumbo

Picjumbo

Free Images

Free Images

Flickr

Flickr

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Instagram 6.0 ile Yepyeni Bir Deneyim

Önceki haber

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer