EğlenceOyunlar

Mortal Kombat X Geliyor

2
Mortal Kombat X Geliyor

Efsanevi oyun serisi Mortal Kombat’ın onuncu versiyonu Mortal Kombat X, yapımcı Netherrealm Studios tarafından bugün resmiyet kazandı. Yeni oyunun 2015 yılı içerisinde çıkacağı fakat kesin bir tarihin verilmediği açıklama da oyunun Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC sürümlerinin yayınlanacağı belirtildi.

Mortal Kombat X için hazırlanan tanıtım videosu ise yine oyunun beklenildiği gibi yüksek dozda kan ve şiddet içerdiğini bizlere göstermekte.

İlk Mortal Kombat oyunu 1993 yılında zamanın popüler oyun sistemi Amiga ve PC için yayınlanmıştı. Geçen yıllar içerisinde serinin sadık hayran kitlesi oyunu ve yapımcıları desteklemeye devam etti ve orjinal oyunun tam 22 yıl sonrasında serinin devam ediyor oluşu başlı başına büyük bir olay.

Şimdi sizleri Mortal Kombat X’in tanıtım videosu ile başbaşa bırakıyoruz. Sub-Zero ve Scorpion’ı özlemiştik doğrusu..

Not: Video’nun şiddet içerdiğini belirtmekte fayda var, video içerisinde çalan müzik Wiz Khalifa (Can’t Be Stopped) tarafından seslendirilmekte.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

2014 Yazı için 5 Kısa Saç Modeli

Önceki haber

Apple WWDC 2014 Etkinliğinde Tanıtılan Herşey

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence