EğlenceModa

2014 Yazı için 5 Kısa Saç Modeli

2

Ünlü tasarımcı Coco Chanel‘e göre eğer bir kadın saçlarını kestirmek üzereyse aynı zamanda hayatını da değiştirmek üzeredir. Bu doğrultuda düşünecek olursak saç kesiminin kadınlar için sıradan bir konu olmadığı sonucuna ulaşabiliriz.

Bu makaleyi hazırlayan bir erkek olduğuna göre elbette ki kadınların bu noktada ki duyarlılığını anlamakta güçlük çeksem de en azından onlara, kendi üzerlerin de yaptıkları büyük değişikliklerden sonra destek olmak ve güzel sözler söylemek gerektiğinin farkındayım. 2014 yazı için 5 kısa saç modelini ünlü isimlerin fotoğrafları eşliğinde aşağıda bulabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde, üzerlerine fenalıklar basan kadınlarımızın bu saç modelleri ile daha rahat edeceği ve modern bir görünüme kavuşup, trend’i yakalayacağı kuşkusuz önemli bir gerçek.

Kısa Saç Modeli - 1

The Feathered Pixie
Fotoğrafçı David Sims (Vogue) – Mart 2014


 
Kısa Saç Modeli - 2

The Blunt Bob
Fotoğrafçı Craig McDean (Vogue) – Mart 2014


 
Kısa Saç Modeli - 3

The Collar-Grazing Chop
Fotoğrafçı Sebastian Kim (Vogue) – Mayıs 2014


 
Kısa Saç Modeli - 4

The Modern Bowl
Fotoğrafçı Thomas Whiteside (Vogue) – Mayıs 2014


 
Kısa Saç Modeli - 5

The Textured Crop
Fotoğrafçı Karim Sadli (Vogue) Mart 2014

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Macera Filmi

Önceki haber

Mortal Kombat X Geliyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence