Sosyal MedyaTwitter

Twitter Açıldı

1
Twitter Açıldı

Az önce Twitter‘ın resmi Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan açıklama ile Türkiye’de ki Twitter engellemesinin son bulduğu ve tüm Türk Twitter kullanıcılarını yeniden popüler sosyal medya sitesine beklediklerini belirten bir mesaj yayınlandı.

20 Mart 2014’den bu yana erişime kapalı olan sosyal medya sitesi Twitter için dün Anayasa Mahkemesi açılması yönünde kesin karar vermiş ve ilgili kuruluşlara kararın derhal uygulanması için tebligat göndermişti. Tam 14 günlük erişim yasağının ardından Twitter, resmi hesabı olan @policy hesabı üzerinden yasağın kalktığına dair bir mesaj yayınladı.

Twitter

 

Resmi hesap üzerinden gönderilen tweet’lerin ardından onbinlerce kullanıcı retweet yaparak popüler sosyal medya sitesi Twitter’ın açılışını kutladı.

DNS Kullanımı

Şimdilik DNS kullanımına devam etmenizi öneriyoruz nitekim ülkemizde halen bir çok site, buna YouTube‘da dahil olmak üzere, erişime engellenmiş durumda.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Twitter ile İlgili Anayasa Mahkemesi Kararı

Önceki haber

Yaz Tatilinizi Nerede Yapacaksınız?

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Sosyal Medya