Sosyal MedyaTwitter

Twitter Kapatıldı!

1
Twitter Kapatıldı!

Dünya’nın en büyük sosyal medya sitelerinden olan Twitter‘ın, Türkiye’den erişimi engellendi.

Bugün içerisinde başbakan tarafından açık bir şekilde ifade edilenen “Twitter’ın kökünü kazayacağız” cümlesinden sonra beklenen gelişme oldu ve internet servis sağlayıcılarımız! tek tek Twitter erişimlerini kapatmaya başladı. Şu anda bir çok kullanıcı Twitter’a girememekte, bir kısım kullanıcı halen giriş yapabilmekte fakat ilerleyen saatlerde tüm servis sağlayıcıların Twitter erişimini kapatmasını ön görüyoruz. Bu nedenle aşağıdaki ufak uygulamayı Google Chrome tarayıcınıza yükleyerek Twitter’a ve yasaklı tüm sitelere rahatlıkla erişebilirsiniz.

Google Chrome için ZenMate

Özgürlük, yasaklar ile kontrol edilemeyecek kadar büyük bir olgu’dur ve bu hataya düşenler eminim ki bunun bedelini er ya da geç ödeyeceklerdir.

Güncelleme: Şu anda uygulamaya geçen Koruma Tedbir kararları, İstanbul Anadolu 14. Asliye Ceza Mahkemesi, İstanbul Anadolu 5. Sulh Ceza Mahkemesi, Samsun 2. Sulh Ceza Mahkemesi ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alınmış.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Türk Sinemasının En Sevilen 10 Filmi

Önceki haber

Google DNS’leri Erişime Engellendi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Sosyal Medya