DiğerYaşam

Hiç Mutlu Değiliz

1

Açıkçası son bir kaç gündür yaşanan gelişmeler sonrasında içimizden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Sosyal Medya ile ilgili önem teşkil eden onlarca haberi geride bıraktık fakat bir tanesine bile sitemiz üzerinde yer verecek gücü kendimizde bulamadık. Yaşanan gelişmeler üzerine söylenecek tek bir söz bile bulmakta zorlanıyorum nitekim söyleyecek çok sözüm var fakat bunu yapacak gücüm yok. Ufacık kalplerin durduğu, masmavi gökyüzünün kan ağladığı, sıcacık hayallerin yeşereceği yerlerde üzerleri toprakla örtülü minik bedenlerin olduğu bir ülke de söylenecek hiçbir şey yoktur lakin yapılacak çok şey olacaktır.

Lafı çok fazla uzatmadan ülkemizin içinde bulunduğu durumu kısacık bir animasyon ile özetleyen video’yu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bütün bu yaşananların ardından kendi açımdan söylenebilecek tek şey; Minicik bir bedenin, kocaman ruhunun yaşama hakkını elinden alanların her iki cihanda da peşinde olacağız. #BerkinElvanÖlümsüzdür

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Facebook Sayfaları Yenileniyor

Önceki haber

Minicik Bir Kedi ve Umut Bu Toprakları Terk Etmedi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer