DiğerFacebookSosyal MedyaTwitterYouTube

Facebook ve YouTube Kapatılacak

2
Facebook ve YouTube Kapatılacak

Sosyal Medya ile ilgili haberleri değerli okuyucularına aktarmaya çalışan bir site olarak ülkemizin başbakanı tarafından yapılan bu açıklamayı görmezden gelemezdik. Evet başlığı yanlış okumadınız, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçimlerden sonra Facebook ve YouTube‘un kapatılması gündeme gelecek.

A Haber ve ATV kanallarının ortak yapımı ile canlı yayında gazetecilerin (!) sorularını yanıtlayan Recep Tayyip Erdoğan ortaya çıkan skandal kasetleri sonucunda Facebook ve YouTube’un, hatta diğer başka sosyal medya sitelerinin (muhtemelen Twitter, vs..) kapatılmasının gündeme geleceğini belirtti. Kendi şahsi yorumumuzu eklemeden sadece bu haberi yayınlamayı bu şartlar altında uygun gördük. İlerleyen günler içerisinde umarız ki çok daha güzel haberleri sizler ile paylaşabiliyor oluruz nitekim sosyal medya ile ilgili içerik üreten bir sitenin en büyük sosyal medya sitelerinin kapatılacak olması ile ilgili haber yapması, en basitinden düşünecek olursak içler acısı bir durum.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Sosyal Medya’nın Arkasındaki Gizli Güç: Kadınlar

Önceki haber

El Yazısı Deneyimi Artık Evernote Android Sürümünde

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer