Site Tanıtım

Kedi ve Köpeklerimiz için Online Hizmet

1
Kedi ve Köpeklerimiz için Online Hizmet

Hayvanları çok seviyoruz ve onları evlerimize alıp, evlerimizin bireyleri haline getiriyoruz. Fakat bunu yaparken onların ihtiyaçlarını ve isteklerini unutmak ya da önemsememek olmaz, özellikle onların konuşamadığını fakat insanlar gibi sevgiye, bakıma, yemeğe, eğlenceye ve hatta bazı aksesuarlara ihtiyaçları olduğunu göz ardı etmekle onları mutsuz etmiş oluyoruz. Unutmayın onlarında bizim gibi bazen lükse ihtiyaçları olabiliyor.

İşte bunun için onlara kaliteli, kullanışlı ve sağlıklı ürünler almamız gerekiyor. Bu bazen biraz tuzlu olsa da onlar evimizin bireyleri olduğu için bunu hak ediyorlar. Tabi alacağımız ürünlerin maddiyatı da önemli. Aynı zamanda sokaklarda kediniz ya da köpeğiniz için mama, bakım ürünü, aksesuar ve benzer şeyler için zaman harcamak çalışan insanlar için biraz zorlayıcı olabiliyor. Bu yüzden internet üzerinden onlara ihtiyaçları olan ürünleri temin edebilmek çok önemli. Fakat bunun yanında internet sitelerinin kullanışsızlığı, aradığımızı bulmakta zorlanmak ve vazgeçip kendimizi sokağa attığımız çok oluyor. İki kedi sahibi olarak bu yüzden sıkıntı yaşadığım çok oluyor.

Bu yüzden evcil hayvan sahiplerine çoğu siteye göre çok daha kolay kullanımlı, kafa karıştırmayan ve aradığımızı bulmamızı sağlayan bir site önerim olacak; Pet Mama Shop. Üstelik Pet Mama Shop adlı site Türkiye’nin her yerine siparişinizle aynı gün ürünlerinizi kargo ile gönderiyor. Sitenin adında mama geçse de mamaların yanında bütün petshop ürünlerini satan bir site, sitede yaklaşık olarak 1000 ürün bulunmakta. Bunun yanında herhangi bir petshop’a girmek, orada satılan hayvanları görmek canınızı sıkıyorsa yani siz de benim gibi hayvanların satılmasına karşıysanız her ürünün olduğu fakat hayvanların ürün olarak görülmediği bir yerden alışveriş yapmak çok daha tatmin edici olacaktır.

Site’de açıklandığı üzere “Petmamashop.com size sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz, güvenli ve hızlı, aradığınız ürünü yorulmadan bulabileceğiniz ve aldığınız ürünün en kısa sürede adresinize teslim edileceği bir web imkanı sunuyor”.

Sizlere sitenin içeriğinden biraz bahsetmek istiyorum, siteye üye olduğunuzda %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz ve 50 tl üzeri alışveriş yaptığınızda kargo bedavaya geliyor. Ayrıca bir sürü farklı üründe %10 indirim alma imkanınız var. Site’de; Köpek mamaları (kuru, conserve, ödül), Kedi mamaları (kuru, conserve, ödül), farklı markalardan kedi ve köpek aksesuar ve ödülleri, kedi ve köpekler için bakım ve sağlık ürünlerinin satışı yapılmakta. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir markayı bulabilmeniz için sitede bulunan tüm markaların bir listesi bulunmakta, tıkladığınızda o markanın ürünleri karşınıza geliyor. Bunların yanında arama yaparak hiç zaman kaybetmeden istediğiniz ürüne ulaşabiliyorsunuz ve kampanyalı ürünlere ulaşmak için bir tık yetiyor.

Kampanyalı ürünler ve indirimler olduğuna göre kendi kedinize ya da köpeğinize mama alırken sokak hayvanlarını unutmasak çok daha iyi olacak. Eğer evcil hayvan beslemiyorsanız bile bütçenizin bir kısmını sokak hayvanları için ayırmanız sokaktaki arkadaşlarımızın karnının doymasını ve daha sağlıklı yaşamalarını sağlayacağından yine de bu siteye bir göz atmanızı en ucuzundan da olsa mahallenizdeki hayvanlara mama almanızı tavsiye ediyorum.

Facebook’ta takip için: https://www.facebook.com/pages/Petmamashop/552761234801164

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

YouTube Yenilenen Tasarımı ile Çok Yakında

Önceki haber

Dünyanın En Gereksiz 24 Bilgisi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir