İlişkilerYaşam

Sevgililer Günü Özel Dosyası

2
Sevgililer Günü Özel Dosyası

Bu yazımızda sevgiliniz ve sizin için 14 Şubat’ta neler yapılabileceği ya da nerelere gidilebileceği yazmıyor maalesef. Ya da ne hediyeler verebileceğiniz… Yalnız kalanlar için hazırlanmış bir yazı bu. Sevgililer Günü’nün sadece sevgililere özel olmadığını, yalnızlar içinde bir kutlama olduğunu ve neler yapılabileceğini..

Yalnız olanlara ilk tavsiyem sabah erkenden kalkıp güzel, uzun bir banyo yapmaları. Daha sonra giyinip hazırlanmalı ve kuaföre gidilmeli. Saçlar da tamamsa, bir gün önceden yapılan manikür, pedikür ve diğer bakımlarımızla 14 Şubat’a hazırız demektir. Akşam yemeği için güzel bir restoranda tek kişilik yemek için rezervasyon yaptırabilir ya da evde arkadaşlarınızla bir parti düzenleyebilirsiniz. Yalnız kalmanın tercih meselesi olduğunu kendinize ve arkadaşlarınıza anımsatmak adına bu günün adını hiçbir şekilde anmayabilirsiniz. Kızlarla pijama partisi bu gece için çok eğlenceli olabilir. Ya da “kızlı erkekli”..

Sevgililer Günü Özel Dosyası - Görsel 1

Sevgililer Günü Özel Dosyası – https://www.vuub.net

Oynayabileceğiniz ve sarhoş olup günün önemini unutturacak en zevkli oyunlardan biri olan kim eski erkek ya da kız arkadaşının adını söylerse ‘’shot’’ yapmak olacaktır. Bir şişe votkanın unutturamayacağı hiçbir sevgili ve özel gün yoktur açıkcası.. En eski ve en seksi oyunlardan biri olan şişe çevirme oyununa yeni bir anlam katabilir ve kızlarla iseniz en gizli sırlarınızı anlatabilirsiniz. Eğer erkek “arkadaş” larınızda sizinle ise o zaman asla sabah hatırlamaktan nefret edeceğiniz bir oyuna başlamayın derim. Eğer oyun havasında değilseniz pijamalarınızı giyip ekranın karşısına geçip, en romantik olmayan ve en vurdulu kırdılı filmlerin en büyük hayranı gibi davranabilirsiniz.

Eğer kimse ile beraber diil de yalnız bir gece geçirmek istiyorsanız çok sevdiğiniz eski bir hobiye dönmek için en güzel günü seçmişsiniz demektir. İki bin veya daha fazla parçalı bir puzzle size, bırakın sevgililer gününü ve eski sevgilinizi bu ve bundan önceki birkaç yılın bile nasıl geçtiğini unutturabilir. Bu sevgilisi olanlara özel ama sevgilisizler için geçen hergünle aynı olan günde, size tavsiyem asla ve asla telefona sarılıp eski defterleri açmayın. Kapanan defterleri çoktan 2013 yılının son gününde yok ettiğinizi hatırlayın. Eski ilişkilerin o güne özel olan büyüsü sadece ertesi sabah ayılana kadardır. Pişmalıkla dolu bir sevgililer günü geçirmektense, varsın sevgilisiz ve eğlenceli bir gün olsun.

Sevgililer Günü Özel Dosyası - Görsel 2

Sevgililer Günü Özel Dosyası – https://www.vuub.net

Şimdi gelelim sevgilisi olupta o gün yanında olmayanlara.. Açıkcası ölüm-kalım gibi bir durum yoksa ve yanınızda diilse pekte kayda değer bir ilişkiniz ve geleceğiniz yok gibi gözüküyor. Terkedin… Terkedemem diyorsanız, hayatınızın geri kalanında bu sevgililer gününde neden yanınızda olmadığını düşünüp, sizi ne kadar hayal kırıklığına uğrattığını düşünüp eninde sonunda terkedeceksiniz.

Birde ben sevgililer günü falan anlamam, bize hergün sevgililer günü diyen grup var ki aslında bu bir yalan. Öyle bir insan grubu ya da topluluğu henüz aslında doğmadı. Kim ne kadar önemsemiyorum dese de bu sevgililer gününde aklından geçenleri tahmin etmek aslında gayet mümkün. Ya yalnızsındır ve kimseyi bulamamışındır ya da sevgilin vardır ama yanında değildir.

Siz siz olun aman 14 Şubat’ ta yalnızım diye üzülmeyin. Hergün yaptığınızdan biraz farklı olarak, kendinize eğlenceli bir gün yaratın ve kendi özel sevgililer gününüzü yaşayın. Arkadaşlarınızla veya yalnız.. Bırakın sevgilisi olup yanında olamayanlar üzülsün.. Ya da bize hergün sevgililer günü saçmalığını yaşayanlar. Ya da sırf sevgililer günü için bir hafta önceden sevgili bulmuş olanlar…

Siz kendi gününüzü yaşayın..

Ayça Diril
Sosyal medya’yı oldukça sık kullanan, gizli gerçeklerin peşinden giden, yaşayan tüm canlılara derin bir sevgi ve saygı besleyen, Istanbul’da ikamet eden.. işte benim Zeki Müren. :)

Facebook’un Hayatlarımızda Yarattığı 7 Değişiklik

Önceki haber

Twitter, Facebook’a Oldukça Benzeyen Büyük Profil Değişimini Test Ediyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: İlişkiler