MobilTeknoloji

BlackBerry’den BBM Güncellemesi

2
BlackBerry’den BBM Güncellemesi

BlackBerry, Android ve iOS için BBM uygulamasına Arkadaşları Bul “Find Friends” özelliği ekleyerek Pin numarası paylaşma dönemini bitirdi. Bu eklenti, uygulama güncellendikten sonra BBM’inizi açtığınız zaman karşınıza çıkacak. Ayarları (Invite) menüsünün altında bulabilirsiniz. Yeni versiyonu direkt olarak Google Play Store ve Apple’ın App Store‘dan hemen indirebilirsiniz.

Yeni özellik, BlackBerry’nin akıllı telefonunuzdaki BBM kullanan kişilerin listesini sizinle paylaşmasını sağlayacak ve böylece siz kolaylıkla istediğiniz kişilere sizin BBM listenize katılmaları için davet yollayabileceksiniz. Aynı zamanda, BBM’i olmayan kişilere e-posta ya da sms yoluyla uygulamayı indirmeleri için davet edebileceksiniz. Bu güncellemeyle, BlackBerry, diğer IM mobil uygulamalarının yaptığını yaparak kullanıcıların kendi listelerini genişletmelerini sağladı, yani diğer IM mobil uygulamalara sonunda yetişmiş oldu.

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Curve Fever ile Sınırsız Eğlence

Önceki haber

İnternet Üzerinden İlişki Yaşamak

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Mobil