AygıtlarTeknoloji

Stunwall ile Fotoğraf Efektleri

3

Stunwall, bir fotoğraf yüklemek ve onu filtrelemek için çok kolay bir yol olarak görünüyor. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik filtrelerin (efektlerin) şıklığı. Varsayılan özellikler açısından çok aşırı değil ve güzel bir inceliğe sahip bu uygulama fotoğraflara doğal bir his vermekte.

Kendi web kameranızdan fotoğraf çekebilir, bilgisayarınızdan bir fotoğraf yükleyebilir ya da herhangi bir web sitesinden bir  görselin URL’sini alabilirsiniz. Ayrıca servise üye olabilirsiniz ama şuan servise üye olarak yapılabilecek çok fazla bir şey yokmuş gibi görünüyor.

Stunwall ile Fotoğraf Efektleri

Stunwall Fotoğraf Efekt Örneği

Bu uygulama çok büyük bir şeyin başlangıcı mı yoksa sadece bir proje mi henüz emin olmamakla birlikte bir denemenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Siz denerken biz de bu uygulamanın ardında kim ya da kimlerin olduğunu ve eğer varsa başka neler ürettiklerini araştırıp sizlerle paylaşıyor olacağız.

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

MessageMe Web Sürümü Yayınlandı

Önceki haber

Apple’ın Bir Sonraki iPhone Modeli

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar