AppleSosyal Medya

Apple’ın Bir Sonraki iPhone Modeli

3
Apple’ın Bir Sonraki iPhone Modeli

Bloomberg’e göre, Apple, iki yeni iPhone modeli geliştirmenin ortasında, bu modellerin kenarlarının aşağıya doğru kıvrımlı ve daha geniş cam ekranlara sahip olması ve yeni iPhone’ların gelecek yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Apple Mağazası

Apple Mağazası

Bloomberg, Apple’ın yeni iPhone’ların 4.7 ve 5.5 inç ekran boyutlarında olmasını planladığını söylüyor. Gerçi orantılı olarak, Apple’ın piyasaya son sürdüğü iPhone 5S 4 inç ekran boyutuna sahipti.

Ayrıca Apple yine söylentilere göre, iPhone ekranına ışık ve ağır dokunuşlarları ayırt edebilecek dokunma sensörlerini test ediyor, gerçi bu gelecek iPhone piyasaya sürümü için hazır olacak gibi görünmüyor fakat belki bunun yerine daha sonra piyasaya sürülecek diğer modeller için uygulanabilir.

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Stunwall ile Fotoğraf Efektleri

Önceki haber

Sosyal Medya Bu Istatistikleri Konuşuyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Apple