İş DünyasıYeni Firmalar

Genç Girişimcilerden Yepyeni Bir Proje: ServiseVer

1

Doğuş Üniversitesi mezunu 3 genç mühendis tarafından ortaya çıkartılan, 2013 yılının en dikkat çeken internet girişimlerinden olan ServiseVer.com ile ilgili ufak bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Türkiye’de hızla gelişen internet sektörü ve buna bağlı olarak e-ticaret sitelerinin kullanımının artması ile çok başarılı girişimler ortaya çıkmakta. Bunlardan sonuncusu ve sitemizin ilgisini çeken en yeni girişim ServiseVer ile araçlarınızın bakım ihtiyaçlarını, karşılaştırmalı tablolar eşliğinde giderebilir, ödemeyi serviste yaparak oluşan sorununuza en hızlı şekilde müdahele edebilirsiniz.

ServiseVer - Görsel 1

ServiseVer.com

Şirket kurucuları ile görüştüğümüzde yıllarca IT sektöründe çalıştıklarını ve herhangi bir E-Ticaret alt yapısının ne tür ihtiyaçları bulunduğunu çok detaylı şekilde analiz ettikten sonra bu işe girdiklerini öğrendik.

Peki ServiseVer ile araç sahiplerinin elde edeceği avantajlar ne şekilde karşımıza çıkmakta, şimdi buna bir göz atalım;

Internet üzerinden araç sahiplerine çoktan seçmeli oto servis imkanı sağlayan, teklif usulü çalışan bir e-ticaret sitesi. Örneğin, aracınızın 90.000 bakımı geldi. Servisever.com üzerinden 1 dk’lık ücretsiz teklif al formunu doldurduktan sonra 24 saat içinde bölgenize en yakın 5 oto servisinden aracınıza özel deneyimli servisler tarafından değişecek parçalar da dahil olmak üzere bu isteğe özel teklifler cep telefonunuza, e-mail adresinize, ve sisteme gönderilir. Dilediğiniz teklifi sistem üstünden onaylayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Üstelik ödemeyi servis de yada aracınızı teslim aldıktan sonra yapabiliyorsunuz. ServiseVer.com’u kullanan araç sahipleri hem zamandan tasarruf ediyor, hemde kampanyalı fiyatlardan yararlanmış oluyor. Üstelik araç sahiplerinin isteği doğrultusunda araçları kapılarından alınıp yine kapılarına teslim ediliyor.

ServiseVer - Görsel 2

ServiseVer.com

Yeni girişim hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.servisever.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi otomobil sahibi okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

ali desidero
A 3D Digital Artist born in Ardahan , Turkey 1982 Currently living in Istanbul , Working as a 3D Visual Artist / Designer.Blogger | LinkedIn | Google+

Web Sitenizin Hızını Test Etmek Ister misiniz?

Önceki haber

Kadınların Meme Estetiğine Artan İlgisi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: İş Dünyası