AygıtlarTeknoloji

Windows, Mac ve Linux için Firefox 25 Yayınlandı

3

En popüler internet tarayıcılarının başında gelen Mozilla Firefox’un en yeni sürümü Firefox 25 yayınlandı. Eğer henüz size bu konuda otomatik bir güncelleme gelmediyse lütfen buraya tıklayarak Mozilla’nın FTP alanından son sürüm Firefox’u indirin.

Eğer beklemeyi tercih ederseniz sanıyoruz ki bugün içerisinde tüm kullanıcılar için aktif olacak Firefox 25 ile ilgili bir güncelleme talebi elinize ulaşacak.

Firefox 25 Yayınlandı

Firefox 25 Yayınlandı

Sıradan bir internet kullanıcısı için görünürde çok fazla değişiklik içermeyen Firefox 25 sürümü özellikle web geliştiricileri için bir çok yenilik ile birlikte sunulmakta. Yapılan tüm değişikliklerin listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Firefox 25 henüz Android işletim sistemi için Google Play içerisinde yerini almadı ama yine bugün içerisinde sunumunun yapılacağını tahmin ediyoruz.

Firefox 25 – İndir

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Pinterest ve Getty Images Partnerliği

Önceki haber

Facebook Kalbinizden Geçenleri Görebiliyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar