AygıtlarMobilTeknoloji

Salesforce için Evernote

1
Salesforce için Evernote


Dünya çapında milyonlarca insanın daha verimli çalışmasına yardımcı olan Evernote, Evernote Business ile Satış Ekibinin bağlantısını ve kullanıcılara 360 derecelik müşteri tablosu sağlamak için şirketleri güçlendiren Salesforce için Evernote uygulamasını tanıttı. Evernote ayrıca Business ürününe eklediği ekipler arasındaki hızlı işe alım ve alıştırma ve etkin bilgi alışverişini destekleyen önemli yeni özellikleri de tanıtmıştır.

Bugünden itibaren, Salesforce kullanıcıları müşterilerini daha iyi anlayabilecek ve Evernote Business’taki not ve araştırmalarına göz atarak daha iyi yönlendirme yapabilecekler. Satış teminatı, müşteri araştırması, sözleşmeler, toplantı notları ve e-posta alışverişi, Evernote’un Salesforce uygulaması sayesinde artık müşteri kayıtlarına doğrudan eklenebilecektir. Bu sayede destek ve satış ekipleri çok daha iyi ilişkiler kurabilecek ve yeni müşteriler kazanmak için gereken tüm içeriğe hızlı bir erişim olanağı bulacaklardır.

“Bizler salesforce.com ile işbirliği içersinde atmış olduğumuz bu ilk önemli adımdan dolayı çok heyecanlıyız,” diyen Evernote CEO’su Phil Libin, sözlerine şu şekilde devam etti, “Salesforce.com’un önde gelen bulut teknolojisi sayesinde bütün kuruluşlardaki mevcut bilgileri birleştirerek, iş adamlarının müşteri ilişkilerini başarılı bir şekilde yönetmek ve ihtiyaçları olan daha fazla bilgi için gereken içeriği yapılandırma olanağına sahip bulunmaktayız.”

Evernote Business sayesinde, herhangi bir masaüstü veya mobil cihazınızı, etkin bir şekilde internet bağlantısı olmadan dahi rahatça kullanabilirsiniz. Satış ekipleriniz, Evernote Business sayesinde müşterilerini bir masa etrafında toplamadan da, onlarla bir düzen içerisinde etkili bir toplantı yapabilmek için bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler. Daha sonra, bulut tabanlı Salesforce uygulaması sayesinde, oluşan toplantı notlarını tüm bağlantılar üzerinden kayıt altına alabilir ve dakikalık görünümlerle rapor haline getirebilirsiniz.

Satış ekipleri, mevcut müşteriler konusunda ihtiyaçları olan bilgilere kolayca ulaşabileceklerinden, zamandan tasarruf sağlayarak daha etkili satışlar yapabilirler. Evernote Salesforce konusunda, ihtiyaçları olan bilgi notlarına ekiplerin otomatik şekilde rahatça ulaşabilmeleri için gerekli desteği sağlar ve şirket genelinde tüm çalışanların bu sistemi etkili şekilde kullanmaları için gerekli bilgileri sunar.

“Bugünün sosyal ve mobil dünyasında, doğru zamanda doğru müşteri konusunda bilgi sahibi olabilmek, herhangi bir ticari işlemde çok önemlidir,” diyen Salesforce.com Mobil Strateji Başkan Yardımcısı Clarence So, sözlerine şu şekilde devam etti, “Evernote gibi bir iş ortağının şirketlere müşterileri ile yepyeni yollarla ilişki kurmasına ve iş başarısını hızlandırmasına yardımcı olmak için #1 CRM platformumuzu yayıyor olmasından kaynaklı yenilikleri gözlemleyebilmek, oldukça heyecan verici.”

Salesforce için Evernote konusunda daha fazla bilgi almak için Evernote Business Web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Salesforce için Evernote test sürümünü hemen denemek için veya ürün uygulamasını kullanmak için Salesforce AppExchange bağlantısını kullanabilirsiniz..

Yeni Evernote Business Özellikleri

Satışa sunulan uygulamanın içeriğinde şunları bulabilirsiniz:

Ekspertiz Keşifleri: Dizüstü bilgisayarlar ve tabletler ile artık anahtar kelime aramalarında çok daha fazla sonuç elde edebileceksiniz, arkadaşlarınıza veya çevrenize bu konuda çok daha fazla bilgi önerebileceksiniz. Bu özellik sayesinde mevcut olan ve yeni takım üyelerinin ihtiyaçları olacağı cevapları hızla verebilecek ve araştırmalar konusunda zamandan oldukça fazla tasarruf edebileceksiniz.

Evernote Business Ana Sayfası: Bilgi ve deneyimin iş konusunda sağladığı merzkezi bir yer olarak, kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar, tüm notlarına rahatlıkla ulaşmalarına, bunun yanı sıra arkadaşları ile herhangi bir dizüstü bilgisayardan dahi, ortak bir paylaşım ortamı oluşturmaya olanak bulacaklardır. Çalışanlar kendi uzmanlık alanlarına gore iş profillerini hazırlayarak, araştırdıkları alanları vurgulayabilirler ve profillerini tam detaylı olarak sergileyebilirler.

Daha Hızlı Bilgi Paylaşımı: İhtiyacı olan kişilere her zamankinden çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde bilgi paylaşımı sağlayabilirler. Onlar hakkında bilmeniz gereken bilgi ve faaliyetlere anında erişim olanağı ile doğrudan ekip arkadaşlarınızla not paylaşımında bulunmanızı sağlar. Arkadaşlarınız herhangi bir proje üzerinde çalışırlarken, onlara daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmek adına birden fazla dizüstü bilgisayar ile bağlantı kurarak, işin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Programa Dayalı Kullanıcı Yönetimi: Evernote Business hesaplarına çalışan girişinin eklenmesi ve yönetilmesi oldukça basitleştirilmiştir, bu da gelişen takımların yönetilmesini daha da kolay hale getirir. Evernote Business’a tamamen entegre olan ve halen mevcut olan ilk konfigürasyon partneri Okta gibi servisler dakikalar içerisinde kullanıcı yönetimi sağlar.

Daha fazla bilgi için, videolar ve program çalışmaları da dahil olmak üzere bilgilere, www.evernote.com/business web sitesi üzerinden şirket kaydınızı yaparak ulaşabilirsiniz

AppExchange Hakkında

Salesforce AppExchange, dünyanın önde gelen iş uygulamalarından biridir. 1900’den fazla ortak uygulama ve 1,8 milyon müşteri kapasitesi ile, iş konusunda sosyal ve mobil bulut uygulamalarında en kapsamlı kaynaktır. Salesforce Platformu, sosyal ve mobil bulut uygulamaları, Salesforce CRM güçlendirmesi ve müşteriler ve ortaklar tarafından yapılandırılan 3 milyondan fazla özel uygulamayı yapılandıran dünyanın en güvenilen ve en kapsamlı bulut platformudur. Salesforce Platformu’ndaki uygulamalar kolayca dağıtılabilir ve salesforce.com AppExchange üzerinden pazarlanabilir.

Salesforce AppExchange ve diğer uygulamalarının tüm kullanım hakkı salesforce.com ticari markasına aittir

Evernote Hakkında

Evernote uygulama ve ürünlerini insanların herşeyi hatırlayabilmeleri, etkili çalışabilmeleri ve kişisel ve iş hayatında çok daha yüksek başarılara imza atabilmeleri konusunda yardımcı olmak için tasarlamaktadır. Evernote, Redwood City’deki ofisi ile Kaliforniya merkezli ve dünya çapında şubeleri bulunan global bir şirkettir. Evernote ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, www.evernote.com sitesini ziyaret edin.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Felsefe Yok Edilme Tehlikesiyle Karşı Karşıya

Önceki haber

YouTube Mobil’in Yükselişi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar