AppleSosyal Medya

Apple’ın Yeni Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor?

3
Apple’ın Yeni Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor?

22 Ekim’de Apple, sonbaharın ikinci büyük duyurusunu gerçekleştirecek. Apple tarafından geçtiğimiz ay içerisinde iOS 7 lansmanı ve yeni iPhone modelleri olan iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin tanıtımı yapılmıştı. 22 Ekim Salı günü yapılacak olan etkinlikte iPad için güncellemeler ve bir takım sürprizlerin olması bekleniyor.

iPad için bir takım güncellemeler cümlesini biraz açacak olursak, en büyük beklenti Retina ekran destekli iPad Mini modeli ve belki bazı sürprizleri düşünebiliriz. Ayrıca etkinlikte Apple TV’nin yeni modeli ya da uzun zamandır konuşulan iWatch gibi ürünlerin tanıtımının yapılması öngörülmekte.


Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Dünya’nın En İlginç 10 Hayvanı

Önceki haber

Facebook Beğen Butonu Değişti

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Apple