AygıtlarTeknoloji

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

3
Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Dünya’nın en popüler ücretsiz e-posta sağlayıcısı olan Gmail’in masaüstü bilgisayarları için yeni giriş (login) ekranı tasarımı değişiyor.

Henüz bütün Gmail kullanıcıları için gerçekleşmeyen güncelleme şu anda test aşamasında fakat seçilmiş bazı kullanıcılarda yenilenen giriş ekranını görmek mümkün.

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi – Görsel 1

Yenilenen Gmail giriş ekranı artık sayfanın tam ortasında sizleri karşılamakta. Oldukça sade ikonlar ile süslenen giriş ekranı, mobil uygulamadaki giriş ekranının mobil uygulamasındaki sadeliğe benzetildiğini düşünüyoruz. Sadece Gmail giriş ekranı yenilenmek ile kalmadı ve artık yapmış olduğunuz tüm girişlerin kaydını tutmakta. Aynı bilgisayardan yapmış olduğunuz tüm girişleri aklında tutarak size kolay erişim sunan yeni Gmail giriş ekranı şu şekilde gözükmekte;

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi – Görsel 2

Bu yenilik Google servislerindeki tek yenilik değil. Google, popüler web tarayıcısı Chrome içinde yenilenen bir giriş ekranı üzerinde çalışmakta ve her iki yeniliğinde kısa süre içerisinde kullanıcıları ile buluşması beklenmekte.

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

2 Saatliğine Sizi Sizden Alacak 5 Film

Önceki haber

Google ve Facebook Partnerliği

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar