AygıtlarFacebookSosyal MedyaTeknoloji

Windows 8 için Facebook Uygulaması

2

Windows 8 kullanıcılarına güzel bir haberi duyurmak istiyoruz. Microsoft Windows 8 için resmi Facebook uygulaması, Windows 8.1 güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Bu haber Microsoft tarafından da doğrulandı.

Windows 8 için Facebook Uygulaması

Windows 8 için Facebook Uygulaması

Windows 8 hali hazırda Twitter uygulamasına sahip ve yakın gelecekte çok daha fazla resmi uygulamanın yolda oluğu bilgisini edindik. Bu uygulamalardan Flipboard’da çok yakın bir zamanda Windows 8 platformundaki yerini almış olacak.

Aşağıda sizler ile paylaştığımız “Windows 8 için Facebook” linki şu anda aktif durumda fakat eğer henüz size indirme imkanı tanınmıyorsa bir süre daha beklemeniz gerekecek. Bir rivayete göre sadece Windows 8.1’in RTM (gold) versiyonuna sahip olanların bu uygulamayı şu anda indirebileceği söylense de çok yakın bir zamanda tüm kullanıcılara sunulacak olan Windows 8.1 güncellemesi ile Facebook uygulaması herkese açık hale getirilecek.

➤ Windows 8 için Facebook
Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Edebiyat Tarihindeki En Üzücü 5 Kitap Sonu

Önceki haber

Apple’ın Yeni Teknoloji Üssü

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar