MobilTeknoloji

Microsoft, iOS 7 için Skype’ın Tasarımını Yeniledi

2
Microsoft, iOS 7 için Skype’ın Tasarımını Yeniledi

Microsoft, sonunda güncellenen mobil işletim sistemi iOS 7 için Skype tasarımını değiştirdi ve özelliklerini arttırdı. Yenilenen Skype’ı Apple App Store’dan iPhone için buraya iPad için buraya tıklayarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Microsoft, iOS 7 için Skype’ın Tasarımını Yeniledi

iOS 7 için yenilenen Skype Uygulaması

Yeni Skype 4.1.3 iPhone ve iPad sürümü aşağıdaki yenilikleri vaat ediyor:

  • iOS 7 için yenilenen ekran görüntüleri ve yeni bir dokunuş.
  • Hızlı erişim kolaylığı, hızlı arama desteği, Sesli Görüşme kalitesi anlamında yapılan güncellemeler ve grup sohbeti için yapılan geliştirmeler.
  • Genel hataların giderilmiş olması.

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS 7’nin çıkması ile birlikte Microsoft Skype için ufak bir güncelleme hazırlamış ve kullanıcılarına sunmuştu fakat bu güncelleme kesinlikle yetersizdi. Tam anlamı ile yenilenen Skype bu hali ile oldukça işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip, hiç vakit kaybetmeden bu yeni sürümü indirmenizi veya var olan Skype uygulamanızı güncellemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak: Bu yazı resmi Skype blogunda, Jonathan Watson tarafından kullanıcılara sunulmuş ve sitemiz (VUUB) tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Yeni Başlayanlar için YouTube Klavuzu

Önceki haber

Google DevFest 2013 Türkiye’de!

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Mobil