DiğerTeknoloji

Dribbble Davetiyesi Hediye Ediyoruz

22
Dribbble Davetiyesi Hediye Ediyoruz

Tasarımcıların yaptıkları çalışmaları birbirleri ile paylaşabildikleri, diğer tasarımcılardan yorum ve öneri alabildikleri en önemli sosyal platform olan Dribbble için iki davetiye hediye etmeye karar verdik.

Dribbble Nedir?

Dribbble tasarımcıların sorularına her geçen gün yeni cevaplar bulabileceği online bir topluluktur. Web tasarımcılar, grafik tasarımcılar, illüstratörler, ikon yaratıcıları, yazı tipi yaratıcıları, logo tasarımcıları ve diğer yaratıcı çalışmalarda bulunan kişiler için ufak ekran görüntüleri yardımı ile yaptıkları çalışmaları sergilemeye yarar.

Dribbble yaptığınız görsel çalışmaları sergilemenize, anlatmanıza ve diğer tasarımcıların çalışmalarını keşfetmenize olanak sağlar.

Dribbble’ın ana merkezi Massachusetts, Amerika’da yer almaktadır.

Dribbble Davetiyesi Hediye Ediyoruz - Görsel 1

Dribbble Nasıl Çalışır?

Dribbble topluluğu oldukça saygın tasarımcılardan oluşmakta ve bu topluluğa sadece davetiye yolu ile hali hazırda sisteme üye olan kullanıcılar tarafından seçilmiş kişilere özel olarak gönderilmektedir. Dribbble davetiyesini kullanabilmek için sisteme üye olmalı (Prospect Hesap) ve daha sonrasında davetiye elinize ulaştığında gelen e-posta’yı onaylamalısınız. Ardından sizler de bu seçkin topluluğun bir üyesi olacak ve yaptığınız çalışmaları diğer tasarımcılar ile paylaşabilir hale gelebileceksiniz.

Dribbble Davetiyesini Nasıl Kazanabilirm?

  • 1.Adım: Yapmanız gereken işlem oldukça basit, öncelikle aşağıdaki sosyal medya platformlarından herhangi bir tanesinde veya hepsinde VUUB’u takip etmelisiniz.

 

 

  • 2.Adım: Aşağıdaki tweet metnini kendi Twitter hesabınızda paylaşmalısınız. (ReTweet)

 

 

  • 3.Adım: Aşağıdaki yorum kutusuna online porföyünüz ile birlikte Twitter kullanıcı adınızı girmelisiniz.

Örnek Yorum:
Online Portföy Adresim: behance.net/ornek
Twitter Adresim: twitter.com/ornek

Dribble Davetiyesi Hakkında Detaylar:

Ekim ayı sonunda katılımcılar arasından en iyi portföye sahip olan iki okuyucumuz Dribbble davetiyelerini elde edecekler. Yine web sitemiz üzerinden kazanan okuyucularımızı duyuracağız ve her ihtimale karşı iki tane yedek talihlimiz de seçilmiş olacak.

Şimdiden tüm okuycularımıza bol şans dileriz, siz de Dribbble’ın özel topluluğuna katılmak için bu şansı mutlaka değerlendirin. Yapacağımız yeni hediye duyurularında tekrar görüşmek üzere hepinizin güzel bir hafta sonu geçirmenizi dileriz.

Dribbble Davetiyesi Kazananlar:

Okuyucularımızdan SuitsTheme ve Enes Dal davetiyelerini kazandılar ve hesapları aktif halde. Hesaplarını iyi günlerde kullanmalarını dileriz. Yarışmaya katılan tüm okurlarımıza gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederiz. Yakın zamanda yine birbirinden güzel hediyeler ile sizlerle birlikte olacağız.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Apple OS X Mavericks Golden Master Sürümü Hazır

Önceki haber

Hobbit Üçlemesi Yapım Maliyetinde Yüzüklerin Efendisini Geride Bıraktı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer