DiğerSosyal Medya

Myspace 36 Milyon Kayıtlı Kullanıcıya Ulaştı

2
Myspace 36 Milyon Kayıtlı Kullanıcıya Ulaştı

2013 yılının başlarında popüler sosyal medya sitesi Myspace tamamen baştan tasarlanmış ve hem eski kullanıcılarını hem de yeni kullanıcıları etkilemeyi başarmıştı. Bugün, Myspace tarafından verilen bilgiye göre Ocak ayında yapılan devasa tasarım değişikliğinin ardından 24 milyon olan kayıtlı kullanıcı sayısının 36 milyona ulaştığı belirtildi.

Myspace yeni tasarımının beta aşamasında 31 milyon kullanıcıya ulaşmıştı ve daha sonrasındaki büyüme hızı oldukça yavaş ilerlemekte diyebiliriz. Kullanıcıların aklına, yapılan devasa tasarım ve işlevsellik değişiminin geç kalınmış bir adım olarak geldiğide istatistiksel olarak ortada fakat halen Myspace sosyal medya siteleri içerisinde önemli bir yere sahip ve gelişimi yavaş olsa dahi tutarlı bir şekilde büyümeye devam edeceği öngörülmekte.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Google Web Designer – Ücretsiz HTML5 Reklam Tasarlama Aracı

Önceki haber

Apple OS X Mavericks Golden Master Sürümü Hazır

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer