MobilTeknoloji

Android Telefonunuzu iPhone‘a Çevirecek 6 Uygulama

2
Android Telefonunuzu iPhone‘a Çevirecek 6 Uygulama

Android işletim sistemini kullanan telefonunuzun klasik görüntüsünden sıkıldıysanız ve Apple‘ın mobil işletim sistemi iOS 7 veya eski sürümlerinin görüntüsünü elde etmek istiyorsanız aşağıdaki uygulamalar tam da bu isteğiniz doğrultusunda geliştirilmiş son derece efektif ve işlevsel.


Espier Launcher


Espier Launcher

 
Android’e iPhone görünümü vermek isteyenler için en sık tavsiye edilen uygulamalardan biri. Simgeler iPhone’a oldukça benzer. Ayrıca yazılar, boyutları ve düzeni özelleştirilebiliyor. Klasör oluşturabilir ve araç çubuklarını değiştirebilirsiniz. Android’in özellikleri ve iPhone’un görünümü birleşince Widget ve kısayolları oldukça işlevsel diyebiliriz. Espier iOS 7 için yeni bir tema yayınladı ve oldukça güzel eleştiriler aldı.

Hi Launcher iOS 7 Theme


Hi Launcher

 
Hi Dev Studio iPhone 5’e uygun olarak yeni iOS 7 teması çıkardı ve gerçekten çok başarılı bulunduğu kulağımıza gelen duyumlar arasında. Öncelikle Hi Launcher edinmeniz ve ondan sonra temaları ayrı ayrı indirmeniz gerekmektedir.

jbOS7


jbos7

 
jbOS7 ana ekran ve kilit ekranınızın iOS7 gibi görünmesini sağlamakla beraber iki tane benzersiz tasarım olan hava durumu ve takvim uygulaması ile öne çıkıyor. Dropbox yüklemesi yapılabilir ve Samsung Galaxy S3 için optimize edilmiştir. Uygulama Nova Launcher istemektedir bu yüzden öncelikle uygulamayı indirdiğinizden emin olun.

Fake iPhone 5


Fake iPhone 5

 
iOS7 hayranı değil misiniz? Emin olun yalnız değilsiniz. Fake iPhone 5 uygulaması ile telefonunuz eski görüntüsünde kalabilir. iPhone 5 ve 4S’i taklit edebilir. Ayrıca Samsung Galaxy serisi ile de çalışabilir. Tüm simgelerin işlevli olduğunu düşünmeyin. Mesela Passbook‘un Android muadili yok bu yüzden bu simgeye basmak sizi doğruca reklamlara yönlendirecektir. Aynı firma iLauncher adlı başka bir uygulama da pek ikna edici olmayan iOS7 kopyası sunuyor.

iOS 7 Lockscreen Parallax HD


Parallax Lock Screen Launcher

 
iOS 7 Lockscreen Parallax HD kusursuz ekran kiliti ve Kontrol Merkezi araç çubuğu ile iOS7‘nin muhteşem bir kopyasını sağlar. Ama bu uygulama sadece telefonunuzun kilit ekranı görüntüsünü değiştirecektir. iOS7 etkisini tam olarak görmeniz için diğer uygulamalarla birleştirmeniz gerekmektedir.

iOS 7 Live Wallpaper


Live Wallpaper

 
iOS 7 mobil işletim sistemi ile beraber yüzen parçacıklara benzer dinamik duvar kağıtları da telefon ekranlarınıza geldi. Bazı Android cihazlarda animasyonlu duvar kağıtları oluyor fakat siz Apple‘ın canlı duvar kağıtlarını istiyorsanız uygulama size iOS 7‘de sunulana benzer 4 ayrı duvar kağıdı indirmenize izin veriyor.


Ayça Diril
Sosyal medya’yı oldukça sık kullanan, gizli gerçeklerin peşinden giden, yaşayan tüm canlılara derin bir sevgi ve saygı besleyen, Istanbul’da ikamet eden.. işte benim Zeki Müren. :)

Sosyal Medya ve Felsefe

Önceki haber

Google Web Designer – Ücretsiz HTML5 Reklam Tasarlama Aracı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Mobil