DiğerTeknoloji

Online Portföy Tasarlama Araçları

2
Online Portföy Tasarlama Araçları

Yaratıcı tasarım sektöründe çalışan kişiler için sunum çoğu zaman çekici ve profesyonel bir platform kullanarak, küresel sahnede işinizi göstermek gerektiği anlamına gelir. Marka ve ağ inşa ederken büyük ve kullanışlı bir portföy müşterilerinize yardımcı olabilir, bu yüzden doğru programları / alt yapıları kullanmak önemlidir.

Ancak güzel ve kullanışlı bir portföy hazırlamak, önceden hiçbir tasarım ve kodlama bilgisi olmadan gerçekten komplike ve zaman alıcı bir işlemdi. Endişe etmeyin – portföy hazırlamak için zaman kaybetmeden size yardımcı olabilecek yeterince online araç var.

Sizi ve yaptığınız işleri en iyi şekilde göstermeniz için en mükemmel 10 portföy aracını derledik. Eğer sizin de eklemek istediğiniz bir online araç varsa lütfen bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

1.Carbonmade


Carbonmade

 

Carbonmade içerik ve vitrin açısından fevkalade iyi tasarlanmış, profesyonel bir vitrin sunuyor. Portföyünüzün stil ve logosunu kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca HTML bilgisi olmadan kolaylıkla kullanabilir ve işlerinizi istikrarlı ve güvenlikli bir ortamda barındırdığınıza emin olabilirsiniz.

2-Behance


Behance

 
Behance geniş bir kitleye tek bir yerde portföy güncelleme ve yaratıcı çalışmalar için yayın sağlamaktadır. Ayrıca vitrin için kullanabilirsiniz. Bu ProSite tamamen kişiselleştirilebilir, kişisel portföyünüzü site oluşturucusu ile eşitler ve Adobe Creative Cloud ile sorunsuz bir şekilde işinizi yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Behance API daha fazla platformda yeteneklerinizi genişletmeyi sağlar.

3-Dribbble


Dribbble

 
Dribbble işlerini, süreci ve mevcut projelerin küçük bölümlerinin tasarımcılar tarafından paylaşıldığı türden bir online araçtır. Yeni tasarımları keşfetmek ve dünya çapınca tasarımcılarla tanışmak için bir kaynakdır. Eğer Pro hesabınız var ise projeleri, istatikleri ve eklentileri görmenizi sağlar. İşinizle ilgili küçük tasarımları sunmak, ilerdeki yeni müşterilerinizle tanışmak için gerçekten çok güzel bir yol olabilir. Dribbble konusunda ufak bir hatırlatmak yapmakta fayda var, sadece davetiye sistemi ile çalışan sistem bu alandaki en büyük sükseye sahip diyebiliriz ve çok yakında sitemiz üzerinden başarılı tasarımcılara ücretsiz olarak Dribbble davetiyeleri sunmaya başlayacağız.


4-Dunked


Dunked

 
Dunked ücretsiz ve basit kullanımlı ayrıca kodlama bilgisi gerektirmeyen bir online araçtır. Siz, bir site oluşturmak için resim yükleyebilir, video ya da ses ekleyebilirsiniz. Güzel bir retina destekli, duyarlı şablonu seçip,  kendi tarz ve tadınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Dunked işinize tamamen konsantre olmanız için size daha fazla zaman kazandırmak açısından güvenlik, gizlilik ve güncelleme kısımları ile kendisi ilgileniyor. Ayrıca not olarak eklemekte fayda var, Dunked, ünlü tasarımcı Orman Clark tarafından kurulan bir portföy aracı ve arkasında böyle bir ismin olması kuşkusuz çeşitli avantajlarıda beraberinde getirmekte.

5-Coroflot


Coroflot

 
Coroflot tasarımlarınızı göstermek ve yeni kariyer bağlantıları yapmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ücretsiz sınırsız depolama, mobil erişim ve istatistik sunma özelliği vardır. En iyi şekilde sizi ve iş deneyimizini aktarmak için URL / Bağlantı kullanabilirsiniz. Coroflot ile daha fazla kişisel profil, iş ilanı ve daha fazla sunum sağlayabilirsiniz.

6-Viewbook


Viewbook

 
Viewbook görüntü yaratıcılar ve tasarımcılar için esnek ve estetik bir vitrin sağlar. Sunum ve yüksek çözünürlüklü resimler indirebilir, mobil galerilerden faydalanabilirsiniz.

7-Portfolio Box


Portfoliobox

 
Portfoliobox kendi online portföy web siteni üretmek için içerik oluşturmak ve düzenlemeyi kolaylaştırır. Bu galerilerde; Sayfa, blog, e-ticaret mağaza ve video özellikleri vardır. Hiçbir zorunlu standart tema uygulaması yoktur, bu nedenle herhangi bir sayfa için herhangi bir stil seçebilir ve bunları birleştirebilirsiniz. Hiçbir kodlama bilgisi gerekli değildir. Tarayıcınızdan portföy düzenleyebilirsiniz ve barındırma (hosting) dahildir.

8-deviantART


DeviantART

 
28 Milyon üyesi ile sanatçı ve sanat severlerin buluştuğu dünyanın en büyük online topluluğudur. Profil ve galeri oluşturmak hatta iş ve markanız için bir hayran topluluğu oluşturmak gayet basittir. DeviantArt Shop üzerinden tasarımızlarınızı satabilir, 190‘dan fazla ülkenin sanatçı ve tasarımcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

9-Shown’d


Shown'd

 
Shown’d ücretsiz bir online portföydür. Dünya çapında bir tasarım ajansı sayesinde işverenler ile bağlanmak için potansiyeli olan fotoğrafçılar, tasarımcılar, illüstratör ve kameramanlarını sağlar ve bir araya getirir. Kişisel vitrin, Flickr, Google Analytics desteğini ücretsiz olarak sunmaktadır.

10-Subfolio


Subfolio

 
Zarif, pratik, özelleştirilebilen ara yüzü ile genel ve özel işlerinizi çevrimiçi paylaşabilirsiniz. Bu genişletilebilir, zengin özelliklere sahip, süper hızlı ve serbest program stüdyolar, kurum ve işletmeler için uygundur. Subfolio dosya sistemini okur ve anında bir web sitesi içeriğine dönüştürür.

Diğer Portföy Tasarlama Araçları:

Crevado
Portfolioopen
Jobrary
design:related
Krop
Cargo Collective
Brushd
Sliding Boxes
Portfolio Lounge
Folio24

İlginizi Çekebilecek Diğer Araçlar:

FolioHD
Fresh
Folio Drop
Berta
Beam
Espresso Work
Dripbook
Pixpa
Glossom
Figdig


Ayça Diril
Sosyal medya’yı oldukça sık kullanan, gizli gerçeklerin peşinden giden, yaşayan tüm canlılara derin bir sevgi ve saygı besleyen, Istanbul’da ikamet eden.. işte benim Zeki Müren. :)

Facebook’u Sosyal Medya’da Takip Etmek

Önceki haber

Grip ve Korunma Yöntemleri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer