EğlenceMobilOyunlarTeknoloji

Futbol Severler Müjde: FIFA 14 iOS ve Android için Bedava

2


Brezilya’da gerçekleşecek olan FIFA 2014 Dünya Kupası öncesi, futbol ateşi ilk olarak iOS ve Android cihazlarını sarıyor, FIFA 14 uygulaması şuan tüm dünyadaki akıllı telefonlar için bedava indirilmek üzere uygun durumda.

Bütün sakatlık, uzaklaştırma ve takım formunda değişiklikler oyuna yansımakta bunun yanında oyunda gerçek hayat demirbaşlarına eşlik eden 33 lig ve 16,000’den fazla oyuncu bulunmakta ve bu özellikleriyle FIFA 14 mutlaka futbol severlerin ilgisini çekecek bir oyun.

Geçen yıl FIFA 13, 6.99 dolara indirilebiliyordu, FIFA 14 bedavaya indirilebilmekte fakat oyun modlarının kilitlerini açmak ve fantezi takımınızı şekillendirmek için puan satın almanız gerektiğinden FIFA 14 bu gibi özellikler için satış yapıp kar etmeyi hedeflemekte.

iOS için FIFA 14Anroid için FIFA 14

Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Akıllı Teknoloji Ürünü Casio Saatler

Önceki haber

Apple 3 Gün içinde 9 Milyon iPhone Sattı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence