AppleSosyal MedyaTwitter

Apple CEO’su Tim Cook Twitter’da!

2
Apple CEO'su Tim Cook Twitter'da!

Apple’ın CEO’su Tim Cook Twitter’a katıldı. Hesabı Cook’u “Apple Ceo’su, Auburn ve Duke Hayranı” olarak tanımlıyor. Hesabının ilk takipçileri içinde Apple’ın destek yöneticisi @axelj, pazarlama şefi @pschiller ve Twitter çalışanı @miguelrios var.

Twitter ortamına katılma zamanı, iPhone’un piyasaya sürülmesi ile ilgili Apple ile ilgili tweetlerinin atıldığı zamana denk geliyor. Zamanlama muhtemelen tesadüf değildi, iPhone 5S’in ve iPhone 5C’nin mağazalarda yerlerini alma zamanlarını düşünecek olursak.

Cook’un Twitter hesabı hala doğrulanmış hesapları tanımlamak için tasarlamış mavi tik işaretinden yoksun, fakat Apple, CNBC’ye @tim_cook’un aslında Apple’ın korkusuz lideri olduğunu söyledi.

Güncelleme: Tim Cook’un hesabı doğrulandı. Apple CEO’su Tim Cook’un şuanda 34,000’i aşan takipçisi var ve bu sayı her gün süratle çoğalmakta.


Çağrı Ultay
Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde lisansımı tamamlarken Kültürel Çalışmalar ilgi alanıma girdi. Daha sonra İstatistik yüzünden bıraktığım bir Psikoloji Çift Anadal serüvenim oldu. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Departmanında çalışırken Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümünde Yüksek Lisans’a başladığımda “İnsan ve Kültür”e olan merakım ve hayranlığım iyice arttı ve istifamı verdim. Şuan tezim üzerinde çalışıyorum. VUUB’da Kültür, Sanat, Antropoloji, Sosyal Medya ve ilgilendiğim konularda bilgimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Önce ve Sonra: En iyi iOS 7 Uygulamaları Yeniden Tasarlanıyor

Önceki haber

GTA V Prodüksiyonu En Pahalı Olan Video Oyunu

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Apple