AppleDiğerTeknoloji

Windows için iCloud Yayınlandı

2
Windows için iCloud Yayınlandı

Dün akşam saatlerinde iOS 7’yi iPhone ve iPad cihazlarımıza kurduk ve açıkçası ben kendi adıma oldukça mutlu olduğumu söyleyebilirim. iOS 7’nin gelmesinin ardından Apple tarafından iCloud için Windows işletim sistemini destekleyen ufak bir yazılım entegre edildi.

iCloud Control Panel for Windows ismi ile sunulan bu yazılım sayesinde, Microsoft Windows işletim sistemini kullanan kullanıcılar iCloud’a; Firefox, Google Chrome ve Internet Explorer içerisindeki favori sayfalarını (bookmarks) yedekleyebilecekler. Ayrıca Microsoft Office Outlook yedeklerinide yine iCloud üzerinde gerçekleştirebilecekler.

iCloud Control Panel for Windows

Apple tarafından yapılan bu duyurunun ardından Google Chrome kullanıcıları buraya tıklayarak, Mozilla Firefox kullanıcılarıda buraya tıklayarak kullandıkları tarayıcılar için Apple tarafından hazırlanmış eklentileri indirip kullanmaya başlayabilirler.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

iOS 7 iPhone Kullanıcıları için Wallpaper’lar

Önceki haber

Masa Başı Çalışmaya Karşı Mobil Çalışma

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Apple