DiğerTeknoloji

Ağustos’un En Çok Satan WordPress Temaları

3
Ağustos'un En Çok Satan WordPress Temaları

Dünya’da oluşturulan her beş web sitesinden bir tanesi WordPress alt yapısını kullanmakta. Bu doğrultuda WordPress için tema (görsel tasarım) hazırlayan firma / kişi sayısıda oldukça fazla ve tüm bu tasarımların ortak market alanı olarak ThemeForest‘ı gösterebiliriz. Şimdi sizlere Ağustos ayı içerisinde en çok satışı gerçekleştirmiş WordPress temalarını tanıtmaya gayret edeceğiz.


3Clicks:

WordPress’in son sürümü 3.6 ile tam olarak uyumlu çalışan bu temanın yapımcıları; bugüne kadar geliştirdikleri en kompleks ve en esnek temayı bizlere ulaştırdıklarını belirtiyorlar.
WP-3Clicks

Enfold:

Oldukça sade, esnek ve mobil destekli hazırlanan Enfold teması ile birlikte Avia Framework kullanılmış ve ihtiyaç olması halinde tema tüm dillere kolaylıkla çevirilebilmekte.
WP-Enfold

Jarida:

Oldukça basarılı bir magazin teması, ana sayfası tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillendirilebilir ve hemen hemen tüm WordPress temalarında olduğu gibi mobil desteği ve çoklu dil desteği bulunmakta.
WP-Jarida

Mineral:

Şahsen benim daha çok tercih edeceğim türde bir tema Mineral. Daha minimal çizgilere sahip ve oldukça modern bir tasarımı var. Yönetim paneli içerisinden site içerisindeki tüm görsel ögelere müdahele edebilmemiz mümkün.
WP-mineral

Salient:

Tüm akıllı cihazlarda başarı ile çalışan Salient teması ile özellikle tasarımcılar harika portföy siteleri oluşturabilir ve hak ettikleri ilgiye görebilirler.
WP-Salient

SimpleMag:

Standart bir magazin temasının oldukça ötesinde yenilikler sunan SimpleMag bugüne kadar hazırlanmış en başarılı minimal magazin teması. Tüm tasarımı ve konumlandırmayı kendi istediğiniz şekilde ayarlayabilir, tema’nın tüm noktalarına yönetim paneli vasıtası ile rahatlıkla erişebilirsiniz.
WP-SimpleMag


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Web Siteniz için Java Script ile Hareketli Favicon

Önceki haber

iPhone 5S Alternatifleri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer