Sosyal MedyaTwitter

Twitter’ın Tartışma Ekranları Yenilendi

1

http://www.youtube.com/watch?v=PP_Bh_PYxf0

Sosyal medya devi Twitter yapıtğı açıklama ve hazırladığı video ile tartışma ekranlarının yenilendiğini kullanıcılarına duyurdu. Web, iPhone ve Android için yapılan bu yenilik ile tartışmada olduğumuz kişiler ile yaptığımız konuşmalar mavi bir çizgi ile birbirine bağlanacak.

Aşağıda yeni arayüzün nasıl çalıştığını gösteren görseli bulabilirsiniz.

Twitter’ın Tartışma Ekranları Yenilendi

Twitter’ın Tartışma Ekranları Yenilendi

Twitter ana sayfanızdan yapılan tartışmanın ilk 3 mesajlaşmasını takip edebilir, tartışmayı genişleterek tüm konuşmaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yapılan tartışmaları artık e-posta yolu ile Twitter kullanmayan kullanıcılarlada paylaşabilmek mümkün.

iOS ve Android versiyonu şu anda hazır ve indirilebilir durumda. (iTunes Store ve Google Play üzerinden)

Kişisel kanaatim şimdilik alışması zaman alacak bir yenilik gibi duruyor fakat zamanla seveceğimden şüphem yok nitekim dünya’nın en başarılı arayüz uzmanları ile çalışan Twitter’ın mutlaka bildiği bir şey vardır.

Son olarak Twitter’dan gelen açıklama ile Android uygulaması için gönderilen tweet’leri rapor etme hakkı uygulamaya eklenmiş durumda. Sizde Twitter’ın yenilenen tartışma ekranları ile ilgili tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

iPhone 5S Tanıtım Videosu!

Önceki haber

Apple OS X 10.9 Mavericks Sonbahar’da Geliyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Sosyal Medya