AppleSosyal Medya

Eski iPhone’unu Getir, Yenisini Götür!

2
Eski iPhone’unu Getir, Yenisini Götür!

Eylül ayı içerisinde iOS 7 ile birlikte görücüye çıkacak olan yeni iPhone modeli ile ilgili sürekli yeni haberler kulağımıza gelmekte. Bunlardan en sonuncusu ve belkide en önemlisi Apple’ın eski iPhone’ları alıp yenisi ile takas edeceği yönünde.

Techcrunch sitesinin yayınladığı habere göre, Apple store mağazalarına eski iPhone modellerini götürdüğümüzde elde edeceğiz hediye çeki ile en yeni model iPhone’lara sahip olabileceğiz. Yine haberde bu hediye çeklerini sadece iPhone modelleri için kullanabileceğimiz belirtilmekte.

Apple Store çalışanları tarafından iPhone telefonunuzun fiyatı belirlenecek ve karşılığında o tutar kadar hediye çeki kazanacaksınız. 16 GB’lık iPhone 4 ve 4S için 120-200 dolar arası, 16 GB iPhone 5 için 250 dolarlık hediye çeki kazanabileceksiniz.

64 bit ve A7 işlemci ile satışa sunulacak iPhone 5S bekleyenler için şüphesiz bu güzel bir haber ve geçtiğimiz günlerde Apple CEO’su Tim Cook, takas programına karşı olmadığı ve hatta bunun şirket için yararlı bile olabileceğini açıklamıştı.


Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Facebook Şeffaflık Raporu

Önceki haber

Tasarımcıların Ofisleri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Apple