YaşamYeme - İçme

Deniz Kenarında Kahvaltı

1
Deniz Kenarında Kahvaltı

Kahvaltı deyince deniz kenarı ve manzara diyenlerdenseniz, Happy Moons Fenerbahçe tam size göre. Köşk içi ve bahçesinde hizmet veren bölümün yanı sıra, mekanın hemen çıkış kapısının karşısında, bir de deniz kenarı bölümü var. Burada yer bulmak kimi zaman zor olsa da, 5-10 dakika kadar beklediğinizde, kendinize deniz kenarında bir yer bulabilirsiniz. Harika yatlar ve muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde yapacağınız kahvaltı tabağında ise yok yok!

İstanbul’da yiyebileceğiniz en doyurucu ve en lezzetli kahvaltı tabaklarından birisi olan Happy Moons kahvaltı tabağında aradığınız her şey var. Kadıköy şubesinde 19 TL olan kahvaltı tabağı, burada (Fenerbahçe) 25 TL. Tabii, manzaranın da bu fiyat artışında etkisi var. Gelelim kahvaltı menüsüne; önünüze iki farklı tabak geliyor. İlk kahvaltı tabağında çikolata ezmesi, fındık ezmesi, bal, tereyağı ve zeytin yer alıyor, tabi yanında çay servisi ve lezzetli ekmeklerle birlikte. Siz yemeğe başladıktan biraz sonra da ana kahvaltı tabağı geliyor.

Ana kahvaltı tabağında en az 4-5 çeşit peynir, 2-3 çeşit zeytin, domates-salatalık, sigara böreği, salam, sucuk, sosis, pastırma ve jambon çeşitleri yer alıyor. Tabağın tam ortasında yer alan yumurta ise sizin isteğinize göre az ya da çok pişiriliyor. Yanında sınırsız çay seçeneği ile saatlerce deniz kenarında otururken çay ve kahvaltı ikilisinin tadını çıkarabileceğiniz Happy Moons Fenerbahçe, ailesi ile birlikte uzun Pazar kahvaltıları yapmak isteyenler için de ideal. Şehrin en güzel semtlerinden birinde, fiyatı birçok kahvaltı mekanına göre oldukça uygun olan Happy Moons Fenerbahçe ile ilgili tek sıkıntı, araba parkları. Mekanın hemen kapısında yer alan parkta yer bulmakta zorlanabilirsiniz; arabayı biraz ileriye park edip yürümek de kahvaltı öncesi kısa bir spor yapmanızı sağlayacak…

Not: Happy Moons – Fenerbahçe’de Vale hizmeti verilmekte.


Buse
21 yaşında, öğrenciyim. İstanbul'da oturuyorum. Gezmeyi, eğlenmeyi ve yüzmeyi severim.

WordPress SEO ve Optimizasyon – 1 Giriş: WordPress’in SEO’ya Etkisi

Önceki haber

Facebook Sayfa Yönetimi

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Yaşam