DiğerTeknoloji

Dünyada çılgınlık yaratan ZIIIRO saatler şimdi Türkiye’de!

0
Dünyada çılgınlık yaratan ZIIIRO saatler şimdi Türkiye'de!

Günlük hayatımızı içine alan cep telefonu, bilgisayar gibi envai çeşit elektronik cihaz sayesinde kol saatleri artık zamanı öğrenme aracı olmaktan çıkıp bir aksesuar haline gelmeye başladı. Bu durumun bir sonucu olarak ürettiği sıradışı saat tasarımlarıyla öne çıkan ZIIIRO uzun bir süreden sonra Türkiye’de de satışa sunuldu. Minimalist, ancak oldukça dikkat çekici bir tasarım teması altında toplanan ZIIIRO saatler kolunuza taktığınız ilk andan itibaren bakışları üzerinizde hissetmenizi sağlıyor.

Şu an herhangi bir fiziki mağazada satışta bulunmayan ZIIIRO saatler sadece Saatturk.com sitesi üzerinden kullanıcılarına sunuluyor. Saatturk.com, onlarca farklı saat markasının yer aldığı bir online saat satış sitesi. Geride kalan 6 aylık sürece gelene kadar satmış olduğu ürünleri markaların resmi distribütör firmalarından tedarik ederek müşterilerine sunan bir siteydi. Ancak gerek saat pazarının değişen yüzü, gerekse bağlı bulunduğu firmalar grubunun (Tekiner Group) atılımları göz önüne alındığında bu durumu bir adım ileriye taşımak amacıyla ZIIIRO saatlerin Türkiye distrübütörlüğünü aldı. Aynı zamanda sıradışı saat tasarımları sunan bir başka marka 666 Barcelona’nın da Türkiye distribütörüdür.


ali desidero
A 3D Digital Artist born in Ardahan , Turkey 1982 Currently living in Istanbul , Working as a 3D Visual Artist / Designer.Blogger | LinkedIn | Google+

Radore ve VUUB işbirliği ile Kurumsal Hosting çekiliş fırsatı!

Önceki haber

Yılın En Güzel Renk Kodu

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer