AygıtlarTeknoloji

İşte Galaxy Note 3

5
İşte Galaxy Note 3

Çok geçmeden Samsung cephesinde bir şok daha yaşandı. Ardı ardına sızma şoku yaşayan Samsung, Galaxy S4‘ten sonra Galaxy Note 3’ün de sızdırılmasına engel olamadı. Resmi sızdıranların Samsung’un çalışanlardan başkası olamayacağı herkes tarafından biliniyor. Ama yine de birçok spekülasyon dolaşmakta.

İşte Galaxy Note 3’ün sızdırılan o görüntüsü:

samsung-galaxy-note-3

Resimde ince kenarıyla dikkat çeken Samsung Galaxy Note 3, bu kez bir telefon kılıfının içerisinde bulunuyor. Artık bu şekilde mi çıkacak yoksa sızdıran kişinin kılıf tercihi mi bilmiyoruz.

Resmi sızdıran kaynaklar, cep telefonu hakkında çok fazla bilgi vermemeyi tercih etseler de çoğu kişi daha önceden edindiği tecrübeler ile Note 3’ün özelliklerinin hemen hemen Note 2’ye yakın olacağı tahmin ediliyor.

Peki resimde görülen bu Galaxy Note 3 gerçek mi? Yoksa photoshop mu? Birçok kesimin aklına takılan bu sorunun cevabı merakla bekleniyor. Samsung cephesi şu ana dek suskunluğunu korumakta.

Ön kısımda yakınlık sensörünün bulunmaması, resmin sahte olabileceğini desteklemekte.

Dışarı sızan Samsung Galaxy Note 3’lerin gerçek olup olmadığını, Ağustos ya da Eylül ayında başlayacak olan IFA 2013’te öğreneceğiz. Samsung markalarının dışında IFA 2013’te daha birçok yeni ürünün tanıtılması bekleniyor.Tolga Aşk
2007 yılından bu yana blog yazarlığı yapmakta. Sosyal Medya ve Teknolojiye her zaman ilgi duymuştur. Bunun yanı sıra sanatla ilgilenmektedir. Twitter | Instagram

Yazın Kilo Vermek Daha Kolay

Önceki haber

LinkedIn’in Yeni Özellikleri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar