EğlenceOyunlar

Fifa 2014 Ön İnceleme

1
Fifa 2014 Ön İnceleme

Tanıtımı izlediğimizde, gerçeği aratmayan grafikler olduğunu görebiliyoruz. Bunun yanı sıra birçok özelliğin Fifa 2014’e eklenmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Gerçekten farksız; topu rakipten koruma, yeni çalımlar, topa müdaheleden sonra kayıp düşmeler, taç kullanırken iyice gerilmeler gibi ve daha birçok özellik eklenmiş. Gerçek futbol yaşantısından esinlenmiş demek doğru olur.

Dikkat çeken yeni özelliklerden birisi, topa falso vererek ara pası atma. Fifa 2014’te Pure Shot ve Precision Movement gibi yeni fonksiyonlar da bulunuyor.

Dikkat çeken bir başka diğer yeni özellik ise, mini yetenek oyunları bölümü. Bu kısımda bilgisayar ya da arkadaşlarınızla rekabet edebiliyorsunuz.

Bu fonkisyonların ne işe yaradıklarını, tanıtım videosunu izlediğinizde net bir şekilde anlayabileceksiniz.

Görüntülerde Lionel Messi, Mario Balotelli ve Gareth Bale gibi yıldız futbolcuların gerçekçi animasyon görüntüleri yer alıyor.

Fifa 2014 Tanıtım Videosu:

Fifa 2014, öncelikle 24 Eylül 2013’te Amerika’da çıkacak. 27 Eylül 2013’te ise Avrupa’da. Xbox 360, Playstation 3 ve bilgisayar formatlı çıkacak Fifa 2014’ü merakla bekliyoruz.

ali desidero
A 3D Digital Artist born in Ardahan , Turkey 1982 Currently living in Istanbul , Working as a 3D Visual Artist / Designer.Blogger | LinkedIn | Google+

Tasarımcılar için Çılgın Fırsat!

Önceki haber

iOS7 Arayüzü (PSD)

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence