EğlenceSinema

The Hobbit: The Desolation of Smaug

3

The Hobbit’in gösterime girmesinin ardından merakla beklenen devam filmi, The Desolation of Smaug’a ait ilk resmi fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Peter Jackson’ın üstlendiği üçleme, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden önce Hobbit Bilbo Baggins’in cüceler ile birlikte giriştiği maceralara yer vermekte.

Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’un devam filmi olan yapım Misty Dağları’ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins’in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ’a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug’un saklandığı inine giden Gizli kapı’yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Peter Jackson’ın yönetmenliğindeki filmin uyarlama senaryosu ise Jackson’ın yanı sıra yine Fran Walsh, Philippa Boyens ve Guillermo del Toro’dan oluşan ekibe emanet. Martin Freeman (Bilbo Baggins), Ian McKellen (Gandalf), Andy Serkis (Gollum), Richard Armitage (Thorin Meşekalkan), Lee Pace, Hugo Weaving, Elijah Wood ve Cate Blanchett yine karşımıza çıkacak isimler. (Kaynak: Beyaz Perde)


Şimdi sizi The Hobbit: The Desolation of Smaug resmi tanıtım fragramanı ile başbaşa bırakıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=SQqMtPFuJPI

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Kariyer Yolunda Sosyal Medya Araçları

Önceki haber

Eğitim: WordPress Tema Türkçeleştirme

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence