EğlenceOyunlar

LEISURE SUIT LARRY: Reloaded

2

Bir zamanların efsanevi oyun kahramanı Al Love, nam-ı değer Larry aramıza geri dönüyor! Zamanın dev oyun firması Sierra tarafından büyük ilgi toplayan fakat daha sonrasında Sierra’nın kapatılması ile sekteye uğrayan Larry yaratıcısı Al, Josh ve Paul’un ve hepimizin katkısı ile hayata dönüyor!

Kickstarter üzerinden yürütülen kampanya ile gerekli maddi desteği kolayca sağlayan ekip ki burada bir dip not belirtmeliyim, bende bu efsanevi oyun için bağışta bulunanlardanım, oyunun beta sürümünü tamamlamak üzere. Larry serisinin ilk oyununu yeniden günümüz şartlarına uyarlayan ekip gerçekten de muhteşem bir çalışmaya imza atıyorlar. Beta sürümünden edindiğim bilgiler doğrultusunda büyük beklentilere girmemizde hiçbir sakınca yok.

 

LEISURE SUIT LARRY: Reloaded

LEISURE SUIT LARRY: Reloaded

 

Hafif hınzır ve çapkın yapısı ile kahramanımız Al Love (Larry) yine bizleri kahkaya boğacak, serinin ilk oyundaki tüm mekanların, karakterlerin yeniden şekillendirilmesi ile o güzel günlere geri dönecek ve eminim ki tüm oyunların tekrar yapılması için Al ve ekibine destek olmaya devam edeceğiz.

Leisure Suit Larry: Reloaded için hazırlanan yeni soundtrack kayıtlarına ve oyun içi görüntülere aşağıdaki videoyu seyrederek ulaşabilirsiniz.

 

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Tarih Temalı Diziler

Önceki haber

Instagram Tanımı ve Kullanımı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Eğlence