DiğerTeknoloji

Sosyal Medya Ikon Seti (Ücretsiz)

2
Sosyal Medya Ikon Seti (Ücretsiz)

Flat tasarımların günümüzde yaygın olarak kullanılmasının ardından bu doğrultuda içerik üretilmeye devam ediliyor ve bugün sizler ile paylaşacağımız sosyal medya ikon seti bu içerik türüne harika bir örnek teşkil etmekte.

Günümüz tasarım standartlarını yakından takip edenlerin bildiği üzere Flat, yani üzerinde özel efekt uygulanmamış düz tasarımlar tercih edilmekte ve Designmodo bu doğrultuda bir çok içeriği bizlere sunmuş durumda. Yeni çıkarttıkları “Flat Social Media Icons” adlı dosyayı tüm ticari veya kişisel projelerinizde kullanım hakkına sahipsiniz.

 

Sosyal Medya Ikon Seti (Ücretsiz)

 

Bu harika sosyal medya ikon setini ücretsiz olarak indirmek için lütfen e-posta adresinizi aşağıdaki kutucuğa girin ve size özel oluşturulacak indirme linki e-posta adresinize gelsin. (Bizimle paylaşmış olduğunuz e-posta adresleri kesinlikle 3.şahıslar ile paylaşılmamakta, aylık olarak gönderilen tanıtım ve haber içerikli e-postamız için kullanılmaktadır.)

 

[freebiesub download=”www.vuub.net/wp-content/uploads/Flat-Social-Media-Icons.zip”]

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Likebook ile Facebook Profilinizi Kitap Haline Getirin

Önceki haber

Ücretsiz 20 GB Bulut Depolama Alanı

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Diğer