FacebookSosyal Medya

Likebook ile Facebook Profilinizi Kitap Haline Getirin

2
Likebook ile Facebook Profilinizi Kitap Haline Getirin

Bir zamanlar Tolkien’in kitabı Yüzüklerin Efendisi için; Dünya ikiye ayrılacaktır, kitabı okuyanlar ve okumayanlar şeklinde bir ön söz görmüştüm ilk kitabın başlangıç sayfalarında. Bugünlerde bu sözü Facebook hesabı olan ve olmayan kullanıcılar şeklinde uyarlayabiliriz. Tam da bu noktada sosyal medya devi Facebook için geliştirilen projelere bir yenisi daha eklendi, fakat sunduğu hizmet diğerlerinden biraz farklı!

Likebook ile Facebook Zaman Tüneliniz içerisindeki güncellemelerinizi, fotoğraflarınızı ve yorumları basılı bir kitap haline getirebilirsiniz. İstemiş olduğunuz tarih aralığı baz alınarak hazırlanan Facebook kitabınız 2007 yılına kadar yapmış olduğunuz güncellemeleri kapsıyor.

Likebook ile Facebook Profilinizi Kitap Haline Getirin

Seçeceğiniz içeriğe göre 12$ ile 137$ arasında maliyeti olan Likebook yine yapacağınız seçimler ile doğru orantılı olarak 25 – 500 sayfa olacak şekilde hazırlanmakta. Ayrıca kitabınızın kapağını yine yapacağınız seçimle siz belirleyebilmektesiniz.

Likebook tarafından verilen bilgiye göre standart Facebook kullanıcıları bir yıl içerisinde toplam 100 sayfalık veri hazırlayabiliyorlar. Teknolojinin sürekli olarak ileri gitti günümüzde bu geriye doğru atılmış bir adım olarak görülebilir fakat yenilikçi olduğu konusu su götürmez bir gerçek. (:

Aşağıda Likebook için hazırlanan tanıtım videosu sayesinde hazırlanan bu yeni proje hakkında daha görsel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

WordPress için Ücretli Eklentiler

Önceki haber

Sosyal Medya Ikon Seti (Ücretsiz)

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Facebook