Kültür-SanatSinema

The Wolverine Çok Yakında

1

26 Temmuz 2013’de vizyonlarda gösterime girecek olan The Wolverine, serinin ilk 3D X-Men filmi olma özelliğini taşıyor.

Serinin ve çizgi romanın yakından takipçilerinin bildiği üzere Logan’ın (Hugh Jackman) kendini iyileştirebilme özelliği vardı fakat bu özel tanıtım fragmanında da göreceğiniz üzere Wolverine için işler biraz değişiyor. Duygusal açıdan oldukça güzel hazırlanan ve karakterin kendisiyle hesaplaşmasını anlatan bölümün ardından bir çok azılı düşman ile kıyasaya bir mücadeleye girecek olan Wolverine’i zor zamanlar bekliyor.


The Wolverine’in resmi özeti:

Dünyaca ünlü çizgi roman THE WOLVERINE’den uyarlanan filmde ebedi savaşçı Logan Japonya’da. Bu kez samuray çeliği sarsılmaz pençe ile çarpışıyor. Çünkü Logan kendisini sonsuza kadar değiştirecek destansı bir savaşta geçmişinden gelen gizemli biriyle karşılaşıyor.


The Wolverine’in yönetmenliğini James Mangold, senaristliğini ise Mark Bomback ve Christopher McQuarrie üstleniyor. Filmde Hugh Jackman, Svetlana Khodchenkova, Will Yun Lee, Brian Tee, Hiroyuki Sanada, ve Rila Fukushima rol alıyor.

The Wolverine’in vizyonlara girmesinin ardından X-Men: Days of Future Past 18 Temmuz 2014’te vizyonlarda olacak.

Şimdi sizleri The Wolverine’in özel tanıtım fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=G8GuIaYQE4g

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Sitenizi Retina Destekli Hale Getirin

Önceki haber

Kullanıcı Giriş Ekranları

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Kültür-Sanat