AygıtlarGoogle+Sosyal MedyaTeknolojiTwitter

Google Glass için Twitter Uygulaması

0
Google Glass için Twitter Uygulaması

Google‘ın son icatı olan Google Glass için uygulamalar hazırlanmaya başlandı, son olarak sosyal medya devi Twitter tarafından yapılan uygulama ile Google Glass kullanıcıları Twitter uygulamasından faydalanabilecekler.

Google için Twitter uygulaması ile fotoğraf paylaşabilir ve mesajlarınızı takipçileriniz ile otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflar otomatik olarak #throughglass hashtag’i ile paylaşılacak.

Google Glass için Twitter Uygulaması

Fotoğraf paylaşımının haricinde, takipçileriniz tarafından size gönderilen DM’leri (Direkt Mesaj – Direct Message) görebilir, gönderilen tweet’lere cevap yazabilir veya kendiniz sıfırdan bir tweet atabilirsiniz.


Google Glass için Twitter Uygulaması

Eğer Google Glass’a sahipseniz ve Twitter uygulamasını kullanmak istiyorsanız google.com/myglass adresine giderek uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

Sony PlayStation 4 – Tanıtım Videosu

Önceki haber

Sosyal Medya Bu Video’yu Konuşuyor

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar